Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Örömanya nem ment el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömanya nem ment el az esküvőre, hallottál ilyenről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 15:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem örült.
2012. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Az én anyám sem volt ott igaz nem is tudta hogy férjhez mentem!A másodikra hivtam de nem jött el.
2012. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen,keresztanyám esküvőjére nem ment el az anyósa.Keresztanyám cukorbeteg volt,amire az anyósa azt mondta,hogy nem egy beteg nőnek nevelte fel a fiát.Megfenyegette a családját,hogy ha bárki is elmegy az esküvőre,akkor öngyilkos lesz.Azóta keresztanyám sajnos meghalt,az anyós pedig diliházban van,a sors visszaadta neki a "szívességet".
2012. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm esküvőjére nem mentek el a szülők, mert az apja nem kapott szabit, az anyja pedig "szolidaritásból" otthon maradt. Mivel amúgy is szűk család volt jelen, eléggé hiányoztak, a menyasszony részéről senki nem volt ott.
2012. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
16%
Pár évtizeddel ezelőtt a szülők még nem mentek el az esküvőre. A lagzi a vőlegény szüleinél volt, ők azzal voltak elfoglalva és várták az ifjú párt és a násznépet. A menyasszony szülei otthon maradtak, és az esküvői menetből egy kocsi (akkoriban még lovaskocsi, természetesen a hintóra hasonlító szebbik fajta) a lakodalmas háztól visszament értük.
2012. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

Az én esküvőmre nem jöttek el a szüleim.

Messze volt, és drága lett volna az oda-visszaút, meg problémás az elszállásolás.

azt a pénzt, amit az útra és a szállásra költöttek volna, inkább odaadták nekünk.

2012. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

5/6. Te félreérthettél a régi szokásokból valamit.

Egyes vidéken a lakodalmat tartották külön a fiús és a lányos házaknál. De az esküvőn ott volt az egész rokonság.

Az ifjú pár a fiús háznál volt éjfélig. Ekkor mentek oda a lányos ház vendégei is.

A lány szülei csak a templomban látták menyasszonyi ruhában a lányukat, éjfél után már csak menyecske ruhában.

2012. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az 5. tényleg hülyeséget írt. Pár évtizeddel ezelőtt sem, meg azelőtt sem volt így!
2012. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Ha olyan fiúhoz mennék hozzá aki anyámnak nem lenne szimpatikus nekem se jönnének el az esküvőmre.
2012. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Igen. A dédnagyanyám annak idején nem ment el a nagyszüleim esküvőjére, mert a nagypapám 7 hónappal idősebb a mamámnál. :(
2012. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!