Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnám beszerezni a terem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnám beszerezni a terem dekorációhoz szükséges dolgokat?

Figyelt kérdés
nem igazán gondolkoztam az esküvőszervezőn,(nem feltétlen anyagi okból)éreztem a családot elég kreatívnak,hogy mi is megoldjuk....,csak épp nem tudom hol tudnám a megfelelő dolgokat beszerezni,pl.:organza,kis kövek az asztalra,lufik.ha valaki tud segítsen.köszönöm
2008. máj. 5. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb kreatívhobbi boltokban elég jó áron be lehet szerezni ezeket a dolgokat.

Sok boldogságot!

2008. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nagybani virág piacokon. pl szigetszentmikloson hétfön és csütörtökön délután 2-töl van (érdemes kettöre kimenni) ide bárki kimehete csak belépöt kell fizetni (1200 Ft)akinek cége van és azért jár annak olcsobb és kártyát vesz, de te is kimehetsz és napijegyet kérsz. van honlapjuk is [link]

de elég egyszerü oda menni mert az M0 on szigetszentmiklosi leágazónál lemész és a város felé elindulsz és ott már látni.

van pár csak esküvö kellékes is meg csomó kütyüs, kosaras, masnis, vázás, minden és akár a virágot is megveheted.

érdemes most kimenni mert az ünnepek(ballagások is) miatt tele vannak. aztán a nyáron mikor pang minden (júli-auguszt) kicsit üresebb. szóval szerintem menj ki most és nézz körül. aztán az esküvö elött menj megint amikor már konkrét elképzelésed lesz. nyugottan kérdezzd meg az árakat mindennek, és írd fel.

egy virágos lánya (aki már sok sok barátnak csinált esküvöi diszítést)

2008. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha még aktuális...mi tavaly ugyanígy magunknak csináltuk az egész dekorációt. Mikor készen lett az étterem tulajdonosa megkérdezte, hogy melyik dekorossal csináltattuk mert az idén ez a legszebb. Szeptemberben esküdtünk tehát már az idény végén. Ezt nekik köszönhetjük:

[link]

Minden de minden van ami az esküvőhöz vagy más rendezvényhez kell.

2009. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!