Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt akinek magányosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt akinek magányosan készülődött az esküvőre? Hogy tetted kellemesebbé?

Figyelt kérdés

Nyilván a vőlegényemmel nézelődök, ő még így is egy arany ember, nézi velem a meghívókat, mindenben részt vesz, de pl. a ruhát nem akarom, hogy lássa, és mégis egy férfi, akármennyire is részt vesz, sokszor észreveszem, hogy elkalandozik, nem is igazán érti egy-két dolog közt a különbséget stb. Azért annyira egy férfi sem lelkesedik a részletektől mint egy nő én úgy érzem.


Anyukám.. Hát igen. Szeretem anyukámat, de szinte akármiről eddig szó volt az esküvővel kapcsolatban úgy lehúzott, hogy amilyen ruhák nekem tetszenek, azok szerinte nem is igaziak, bezzeg az unokatesóm felvette a habos-babos ruhát, és hogy igazi menyasszony volt, nézzem meg mennyivel szebb. Akármit mondok vagy a vállát vonogatja, vagy lehúzza. Néha, ha kérdezek valamit, amit én nem tudok, még rám ordít, hogy nem tudja és amúgy is mekkora hülyeség, minek az. Amúgy is minden legyen inkább tesco gazdaságos, honnan van nekünk arra pénzünk stb. Szóval teljesen elment a kedvem tőle, hogy bármit kérdezzek tőle, vagy elmondjak neki.


Nagymamák messze laknak, egyik elég öreg hozzáállású, ő neki annyi véleménye van az egészről, hogy a menyasszonytánc koldulás, de mással kapcsolatban nincs képben, ha esküvőről van szó egyáltalán. A másik, mikor felmerült, csak jajveszékelt, hogy minek arra pénz.


Anyósom szerint az esküvő felesleges, miért nem jó nekünk két tanú, ha vendégeket hívunk, úgy is lesz, akinek nem fog tetszeni a dolog, és úgyis veszekedés lesz a családban és valaki megsértődik, hogy nem hívtuk meg. Ezt mondjuk nem nagyon értettem.


Legjobb barátnőm meg már 8 éve nyűglődik a pasijával, emlékszem, mikor anno eljegyezték egy közös ismerősünket, teljes letargiába esett, hogy ők meg nem haladnak sehova és neki ez olyan szar érzés, annyira vágyna rá ő is, szóval azt meg nem akarom, hogy ő rosszul érezze magát, amiért az orra alá dörgölöm, hogy hé nézd, NEKEM esküvőm lesz...


Néha az egésztől elmegy a kedvem, szinte senkivel nem beszélgethetek őszintén az egész szervezésről, mert folyton attól kell félnem, hogy le leszek cseszve, hogy hülye vagyok és amúgy is.


2012. júl. 28. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Oké én társulok hozzád én meg mellőzött tanú vagyok akivel ruhanézőn kívűl semmmi nics megostva, pedig azt hittem így többet látom majd a barátnőm, kísérgethetem össze vissza s milyen jó lessz együtt leszólni se szoktam stb. Hát nem....:(

Ő azt hittem a másik barátnőjével csinálja de mikor a lánnyal beszélgettem kiderült vele se.... fogalmam nincs őszintén hogy lehet egyedül jobban élvezni mint csapatban.

Ha gondolod online szívesen adhatok tippeket, tanácsot vagy amit akarsz esküvőszervezéssel kapcsolatban. Sok címet, részleteket, díszeket stb terveztem de a kukába velük hisz a barátnőmnek meghallgatni se volt rám ideje nem is hallota.

23N

2012. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Én a nőklapjás fórumon próbáltam megbeszélni a készülődős dolgokat (bár az akkor még vőlegényem is aktív volt, de nekem nem volt elég). De ott sem volt jó, mert mindenki titkolózott, hogy hol szerezte be a dolgait és mennyiért. Szóval sznob p.csák voltak.

Próbáld úgy felfogni, hogy ez most neked egy kihívás. Nem kell a tökéletességre törekedni, csak arra, hogy mindenki jól érezze magát. Ha sikeresen véghez viszed, nagyobb feladatokba is belevághatod a fejszédet! :)

2012. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Az esküvőhöz elég a két tanú. A lakodalomhoz kell szervezés. De ha nincs pénzetek,akkor miért akarsz nagy lakodalmat? Abban igaza van anyósodnak,hogy vagy minden rokont,ismerőst meghívsz, és az nagyon sokba kerül. Ha kihagysz valakit,az viszont megsértődik.

Ezért nem csináltunk mi sem lakodalmat. Csak a szertartásra hívtunk vendégeket. Ehhez nem kellett szervezés,elég volt a meghívó és a menyasszonyi ruha.

A lakodalomtól nem lesz boldog egyetlen házasság sem.

2012. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy nincs rá?
2012. júl. 28. 21:18
 5/13 A kérdező kommentje:
Sőt, konkrétan azt sem írtam, hogy nagy lakodalmat akarok. Egy 40-50 főset is meg kell szervezni..
2012. júl. 28. 21:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár én még nem esküdtem, és még várhatok arra hogy megkérjék a kezem, de csak azt tudom tanácsolni, hogy azt a menyasszonyi ruhát válaszd ki ami neked nagyon tetszik és amelyik jól is áll neked!! Próbálj fel olyat ami tényleg álmaid ruhája, de nézd meg hogy hogyan éreznéd magad egy habos babosba is.. és elmondhatod majd az anyósnak hogy te mindent megtettél, de abba nem érezted jól magad, az nem te lennél.. És ha megerősítés kell, nyugodtan írj, nem egy embernek segítettem esküvők előtt! Sok-sok boldogságot, és hosszú házasságot!
2012. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3. belőled az irigység szól, ah neked nem jutott lakodalomra akkor más se csináljon, mert felesleges pénz kidobás



Kérdező ne szomorkodj, én helyedben csak meg kérdezném a barátnőt, hogy lenne-e kedve néhány helyre menni és megnézni 1-2 dolgot vagy a menyasszonyi ruhát.

De ha egyedül is csinálod akkor is tökéletes lesz minden.

2012. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Fórumozz! Tök jó társaságok összejönnek!
2012. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rákeresek fórumokra, bár amiket eddig találtam direkt ilyen esküvősöket eléggé kihaltnak tűntek. Pl. a mennyegző
2012. júl. 29. 03:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is magányosan szervezem az esküvőnket. Az utolsó választás lehetőségét azért megadom néha a vőlegényemnek :) Pl a 3 vers közül melyik legyen, stb. 90%ban azért én hozom a döntést. Néha anyukámnak mutatom meg a dolgokat. De igazából rajtam kívűl senki nem szervezkedik. És annyira nem is bánom. Szeretem kézben tartani a dolgokat, mindenről tudni.
2012. júl. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!