Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Friss házasok! Tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss házasok! Tényleg olyan önfeledt, boldog, életetek legszebb napja, az esküvőtök mint ahogy arról álmodni szoktunk?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egy darabig azt hisszük, hogy minden tökéletes lesz aznap, aztán felnő az ember lánya és szembesül az élettel.


Elég, ha arra gondolunk, hogy mennyi embert "illik" meghívni akiket ugyan lehet, hogy kedvelünk de társaságukban nehezebben oldódunk fel. Például a páromnak van jónéhány jóbarátja akiket természetesen meg fogunk majd hívni, de én nem kedvelem őket komolyabban. Vagy az édesapja aki folyamatosan kritizálja a kapcsolatunkat. Ilyen emberek társaságában hogy lehetne önfeledt ez a nap?


Nálatok, hogy volt?



2012. aug. 9. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak problémák (és az esküvőre készülés is szinte mindenhol gerjeszt még párat..) de a nagy napon ezt elfelejtettük,mindenki jól érezte magát.Én is izgultam emiatt-is- és próbáltuk csökkenteni a +konfliktus forrást úgy,hogyta lehető legtöbb dolgot mi intéztük a férjemmel.Azóta viszont már az a verzió él,h a szülők mennyit jártak utána (magyarán mi nem) és véget ért az idill sajna..
2012. aug. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem/nekünk tényleg életünk legszebb napja volt. Pedig ugyanígy előjöttek ilyen problémák, kit hívjunk meg, kit ne, és a szokásos. Ezen felül családon belüli viszályok is vannak. De úgy voltam vele, hogy bármi történhet, akkor is ez lesz a legszebb nap az életemben, és így is lett. Nem foglalkoztam semmiféle bajjal aznap, és szerencsére senki nem is tett azért, hogy kelljen. Voltak olyan intelligensek, hogy tudták, ez most rólam/rólunk szól, és félretették arra az egy napra a gondokat. Értsd pl.: a szüleim elváltak és 15 éve nem beszéltek egymással, az esküvőn ugye egymás mellett ültek, és beszélgettek!! kedélyesen sőt még táncoltak is!!


Szóval szerintem semmi miatt ne aggódj, a legfontosabb úgyis az, hogy hozzámész ahhoz akit szeretsz. Még egy tanács, hogyha úgy érzed, hogy valaki okozhat patáliát, akkor kérj meg egy embert (tesót, tanút, barátot) hogy figyeljen rá/rájuk. Aztán ha gáz van, majd Ő elintézi neked azon a napon nem kell és nem is szabad ilyenekkel foglalkoznod!


Sok boldogságot kívánok nektek!!!!

2012. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! :) Köszönöm szépen! Bár ez csak elméleti kérdés, a nagy nap még odébb van :)) Nektek is sok-sok boldogságot, vidámságot!
2012. aug. 9. 08:34
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Volt előtte sok kiabálás, sírás, veszekedés...a családommal, és a párom meghívottaival. De túléltem. 10 év (most már csak 9) múlva szeretnék egy olyat, amin én is jól érzem magam. Csak ő, én, meg a remélhetőleg egy szem kislányunk egy szép helyen, szépen felöltözve. :) Ez kell az én lelkemnek, mert nem tudok túllépni azon, hogy szerintem borzalmasak voltak a részletek az esküvőnkön.
2012. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az eljegyzésünk szebb emlékem mint az esküvönk,nekem az volt életem legszebb,legboldogabb napja,az esküvönk is persze szép emlék,de nem ez van az első helyen a szívemben.
2012. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Összességében szép emlék, de voltak elég nagy problémák még a készülődés alatt. Volt olyan rokon, aki felhívott, hogy képzeljük, hogy Ő nem lett meghívva. Legyen boldog, meghívtuk. Kb 100 fős lagzi volt. A nagy nap rohanás volt. Az anyósom, sógorom savanyú arccal ült végig, abszolút nem mulattak. Rájuk se bírtam nézni. Apám úgy leitta magát, hogy nem tudott részt venni a vacsorán, gombóc volt a gyomromban a vacsora alatt, mert elvitte matt részegen a kocsinkat, de ennek ellenére jó buli volt. Mulattunk.
2012. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan esküvőt szerveztünk, ahol tényleg jól éreztük magunkat, csak azokat hívtuk meg, akiket tényleg akartunk, így csak 10-en voltunk. Persze néhány rokon és barát megsértődött, de csak azok, akikkel nincs olyan kapcsolatunk, hogy ezt sajnálnánk. Eléggé egyszerűsítettünk mindent, aznap fodrász jött reggel, 1 órát volt kb, utána csak öltöztünk és mentünk délután. Ebéd után még kártyáztunk a vőlegényemmel, annyira laza volt a program. Szóval lehet úgy is csinálni, hogy tényleg kellemes legyen az a nap és ne a stresszről szóljon. Sok boldogságot nektek, remélem kellemes esküvőtök lesz.
2012. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kérek előre is mindenkitől aki nem így gondolja, de nekem eszembe sem jutott, hogy ennek kéne életem legszebb napjának lennie. Azért ha egyetlen egy napra mondhatnám csak az életemből, hogy na az volt a legszebb, akkor baromira el lenék keseredve.


Ennek ellenére nagyon jól sikerült az esküvőnk, talán azért is, mert ne görcsöltem emiatt rá, "hogy hú ennek kell életem legszebb napjának lennie" és egy vagyont sem költöttünk rá, mégis mindenki jól érezte magát, olyan lett mint amilyet akartam.


De ettől függetlenül, ha majd 80 évesen visszanézek az életemre remélem nem csak ezt az egy napot fogom említeni, mint amikor a legboldogabb voltam.

2012. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

nem volt felhőtlen, sajnos nem volt biztos, hogy anyukám megéli az esküvőm napját vagy a másnap reggelt, aznap reggel volt, hogy nem jött el senki, és még csak nem is szólt. Kicsit csöpörgött az eső, kiütések jöttek ki rajtam, ami előtt még soha.

DE! Ettől függetlenül borzalmasan jól éreztem magam. Nem tudom, hogy a legszebb napja volt-e az életemnek, de hogy iszonyúan boldog voltam, az biztos. Nevettem sokat a körülmények ellenére, büszke vagyok rá, mit hoztunk össze. Boldog vagyok, hogy jól sikerült maga a lagzi. Ideges nem voltam, 4,5 éve éltünk már együtt, úgyhogy sok változást nem jelentett az életünkben, de örülök, hogy a férjemnek mondhatom :)

68 napja vagyunk házasok, és remélem, még legalább 50-60évig együtt leszünk :)

2012. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. vagyok. Az én apósom is kritizálta folyamatosan a szervezést, nem segített semmiben. A testvére még az esküvőn is azzal nyaggatott, hogy ki fogja leengedni az uszályomat, hol a kockás kendő a menyecske ruhához, csomagoljuk gyorsabban a sütit, mert ő vinni akar. Apósom sírt, látszik a képeken, utólag, mikor megnézte, akkor is könnyezett, a tesója mai napig emlegeti, hogy milyen jó lagzi volt, még nem volt ilyen esküvőn soha. A férjem barátai aznap reggel nem jöttek el, nem is nekünk szóltak, hanem aki hozta volna őket. Tehát marha jó buli lett, ne izgulj emiatt :) Sok boldogságot!
2012. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!