Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek adjam kölcsön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjam kölcsön az esküvői ruhámat a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy meg vettem az esküvői ruhámat és ő kölcsön akarja tőlem kérni a szalagavatójára.

Nem tom mert az egyik legjobb barát nőm, mást rész félek ,hogy tönkre teszi mert elég ügyetlen szegényke. Harmadrészt, hogy néz ki hogy én ugyanazt a ruhát én az esküvői fényképeken nézem ő pedig a szallagavatóján és ha fel teszi facebookra akkor az ismerőseink ugyanazt a ruhát fogják látni rajtunk.Vegyes érzéseim vannak nem tom ,hogy mit csináljak.


2012. aug. 12. 18:37
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
71%
Én nem adnám neki kölcsön.Ő sem kérhet ilyet.Ez olyan proli.
2012. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem pofátlanság volt tőle, hogy egyáltalán kölcsönkérte. Nekem nem lenne arcom elkérni még a legjobb barátnőm esküvői ruháját sem...a szalagavatómra... Az milyen már. Tudom, annak fényében hogy jóban vagytok, nehéz nemet mondani... De én nem adnám oda.
2012. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem az ismerősöket nagyon nem érdekli, hogy kin milyen ruhát látnak... Ebben tuti biztos vagyok, észre se venné senki. Az érintetteken kívül a ruha nem izgatja az embereket, és nem azt fogják keresni, hogy na, vajon ugyanaz volt-e rajtuk? Kizárt dolog.


Ettől függetlenül, ha nem akarod kölcsönadni, akkor ne tedd, nem kötelező.

2012. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
69%

mi vaaan? Először ő venné fel?? Az kizárt.

Ha akarja, vegye meg, de csakis az esküvőd után!! Te kifizetsz érte csomó pénzt, ő meg ingyen hordaná? Szerintem ez bunkóság is. Jó esetben te is csak egyszer veszed fel...

2012. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
64%

Ne!

Hogy jutott eszébe elkérni?


Már megvolt az esküvőd? Ha nem, mondd azt, babonás vagy, :-)

ezt el kell fogadnia... Ha igen, akkor meg azt, amit ideírtál, nem akarod, hogy kicsúfolják a te ruhádban.

2012. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már meg volt az esküvőm.
2012. aug. 12. 18:48
 7/54 anonim válasza:
49%

Én biztos, hogy nem adnám kölcsön.

Megvetted a ruhát, és életed egyik legfontosabb napján fogod viselni, legyen ez csak a tiéd.

Kevés dolog van szerintem, amit az ember nem ad kölcsön a legjobb barátjának, de az esküvői ruha ilyen!

2012. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanmár...
2012. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
78%
Ha megvolt már a lagzi akkor nyugodtan odaadnám neki ...
2012. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
76%
ja ha mar megvolt az eskuvo, en odaadnam. gondolom nem akarod megegyszer hordani :D csak nem teszi tonkre. inkabb ott rohadjon el a szekrenyben?
2012. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!