Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2013 nyaran lesz az eskuvonk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2013 nyaran lesz az eskuvonk. Van kozottetek valaki, aki hasonlo cipoben jar? Mivel kezditek el az elokeszuleteket? Mire szamoltok, mennyibol fog kijonni az eskuvo? Mi kb50-en leszunk! Varom a valaszaitokat! Koszi a segitseget! Marcsi

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 2011 nyarán volt az esküvőnk. Három hónap alatt megszerveztük. 100 fős lagzi volt vidéken.

1. lépés. Bejelentkezés az anyakönyvvezetőhöz.

2. lépés. Helyszín lefoglalása. Kaja, pia leegyeztetése a tulajjal

3. lépés- Meghívó, hivogatás

4. Ruhák, cipő, virágostól ajánlatkérések. Nekünk volt menyasszonyi csokor, autódísz, koszorúsoknak virág, tanúnak csuklóra csokréta, szülőknek virág. Templomi virágok.

5. Zenakarral egyeztetés, foglalás

Ültetőkártyák, ültetési rend megcsinálása

Egyeztetés a pappal, ezt kihagytam az anyakönyvvezető mellé kell.

Soknak tűnik, de hamar meg lehet csinálni mindent. Én is azt hittem, hogy vészes, de nem annyira.

Ja, menyecskeruha, vőlegénynek ahhoz illő felsőing. Nekünk volt ajándék bonbon is, cuki kis zsákba csomagolva.

Öszzességében mindennel együtt az utolsó bonbonig 1 millióba került minden.

2012. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, 100 fős lagzi volt. Az étterem nagyon jó áron volt. 6000 huf, nagyon finom kajával és italokkal, kiszolgálással.
2012. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2013 szeptemberében lesz kb 50 60 fős nem kaptam még meg az összes visszajelzést....

Még nem tudom mivel fogok kezdeni.....

Igazából abban a kis városban tartjuk ahol születtem így jön ki a legolcsóbban, a vég összeget még nem tudom de amin lehet spórolok úgy hogy szép is maradjon....

Szerencsém van mert nagy részben ismerősök barátok segítenek...lényegében csak a virágok, ruhák, marad "idegenre"....

2012. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2013. június 7-én lesz az esküvőnk.

Még nem tudom mennyibe fog kerülni, talán pár ezer forint. 2 tanús esküvő lesz.

2012. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is 2013-ban lesz,augusztusban. Mi a vőféllyel kezdtük mert a környéken a legjobb aki nekünk lesz és már másfél évvel előtte le kell foglalni. Aztán a helyet foglaltuk,a zenészt,a videós,a fotóst. Februárban megyünk bejelentkezni,és beszélünk a pappal.
2012. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekünk 2013 júniusban lesz.helyszín,anyakönyvvezető (kijön),fotó/videós,zenész,vőfély,szinte minden megvan.kb 4 millio lesz 180fővel számolva,de ez nagyon plafonnal számolva..
2012. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia Marcsi!

Nekünk 2013 szeptemberben lesz a nagy nap. :)

Mi az időponttal kezdtük, aztán bejelentettük a családnak. Utána kinéztük és lefoglaltuk a helyszínt. Aztán jött a fotós, majd a ruhák, virágosunk van. A többi még később jön. És Márciusban tudunk bejelentkezni a hivatalba.

300ezerből jön ki, 20-an leszünk kb.


Jó szervezést! :)


Nina 24

2012. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget! Kivancsian varom, ki hol tart az elokeszuletekben, es kinek milyen otletei vannak :) szep napot!
2012. okt. 21. 10:54
 9/9 anonim ***** válasza:

nekünk júniusban lesz:) igazából meg van szervezve minden..a hely adott, az étel adott (anyu egy étterembe élelmezésvezető és a többi...a hely maga és az eszközök mint pl a székszoknya, svédasztalhoz dolgok meg mit tudom én mi van még ott:) nem kerülnek semmibe, az ételt, sütiket, tortát szüleim állják, vannak haszonállatok, hús megoldva)

a díszítést már megterveztem, fillérekért rendelek ebayről majd hozzá dolgokat, pláne, hogy imádom magam készíteni, szervezni és tervezni...barátnőimmel és nőrokonaimmal fogom előtte lévő pénteken feldíszíteni a termet:)

a ruhámról már eléggé kialakult képem van, ha megrendelem nem lesz több 35ezernél, ha varratom, akkor csak a szoknyarészt varratom és a füző/felsőrész ugyancsak ebayről lesz rendelve fillérekért:) ezt még meglátom, hogy melyik éri majd meg jobban...a menyecske ruha max 10ezer lesz, annyit tudok, hogy kék (mivel az egész esküvő és lagzi kék lesz:)), vagy varratom vagy találok vmi megfelelőt, a két cipőre 15ezernél többet nem akarok adni, a kiegészítők (abroncs, fátyol, ékszerek) ugyszintén ebayről lesz rendelve (meg lehet, hogy a cipő is stb), a völegényem öltönyét is jó eséllyel varratjuk, még varrónővel kell konzultálni, cipőre nála is max 10ezer ft, két ing, nyakkendő

a csokromért nem akarok sokat fizetni, igazábol nem tudom, mennyi az annyi...a koszoruslányok csuklodiszét állom, lehet, hogy az is sajátkezű készítés lesz:)

alkohol nagyrészt megoldva, bor, pálinka, mézespálinka, csokilikőr, visináta (v. hogy kell irni:D) adott, szüleim kitermeljék megcsinálják, ezenkívül az üdítőket, ásványvizet előtte vesszük, a röviditalokat, mint pl. a jager, azt majd havonta egyet-egyet akciók után futkosva:) valószínű, hogy lesz koktél, ahhoz még megvesszük a minimális hozzávalókat (semmi extra, vodka helyett pálinka alapú, gyümölcsös szinescsoda:))

a meghívó egy kép lesz, a hátuljára nyomtatott szöveggel, igazából nem tudom, mennyi lesz az előhívás, a fotós intézi aki arra az estére/éjszakára 25ezerért vállalta, ezenkívül nem is olyan rég kezdett fotós unokatesom fotozik ill videózik:)

a zene is adott, dj lesz mivel völegényem is dj, sok a felajánlás, mi is felajánljuk a pénzt, de ismerve őket ingyen lesz:)

azt hiszem ennyi...jaaaa még a fodrász, sminkes, szoli, kozmetikus előtte passz, azt még nem számoltam, egyelőre ezeket is keresnem kell...a szoli kb két bérlettel nekem 10ezer, völegényem ha megy neki kevesebb, mert ő nem fog egy bérletnél többet elhasználni:) előtte ő is egy arctisztitás és fazonigazitás és kész:)

ennyi...100-120an leszünk és nekünk nagyon minimálisat kell állnunk, mert a szüleim állják az egész kaja részt és az italok nagyon nagy részét...márpedig ez nyom latba sokat...plusz ebayen tényleg rengeteg szuper holmit találtam fillérekért, az itthon beszerezhetők ár töredékéért:)

jaaaa és a polgári meg a templomi...a polgári értesüléseim szerint 10 körül lesz, a templomi...fogalmam sincs:)

sok boldogságot!

24L

2012. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!