Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vennél a barátnődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vennél a barátnődnek nászajándékba?

Figyelt kérdés

Max. 200 ezer ft-ban gondolkodom, nem akarok pénzt adni.

Inkább valami olyat amire, már házasként nem biztos, hogy költene.



2012. okt. 25. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
robotgép..
2012. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ekkora összeget szánnál rá , ezért megkell tőle kérdezned nyíltan.Mert nagyon gáz lenne ennyi pénzzel mellé fogni. Meg hiába gondolod pl hogy szárítógépre szüksége van és igazából meg valami sokkal fontosabb lenne.

Mi augusztusban házasodtunk és a pénznek jobban örültem. Mert ha engem kérdeztél volna hogy ennyiért mit vegyél nem mondhattam volna hogy új kazánt akarunk. Vagy a kamránk még nincs kész és azt lapozzuk le.Mosogatógéptől a mosógépig mindenünk meg van. Talán egy utazásra nem költöttem volna magamtól. De kérdezd meg a barátnőd nehogy mellé fogj.Inkább add a pénzt.

2012. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha az anyagi helyzetük jó,akkor fizesd be őket valahova


(persze tudva hogy mit szeretnek,mert egyik ember wellnesezni nem menne el,másik meg a túrás kirándulást utálja)

2012. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pénzt adj, azzal nem fogsz mellé, mellé lehet egy kis szeméyles ajándékot is
2012. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Párom bátyjáék legnagyobb ajándéka egy utazás volt. Tőlünk egy bort kaptak amiben egy esküvői pár volt.(20év után találkoztak újra,az esküvőn igy nem tudtuk mivel kedveskedjünk az ifjú párnak) 26 voltunk amikor találkoztunk. S 5 évesen találkoztak utoljára amikor elválltak a szülők.
2012. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az utazás jó ötlet, utazási irodában biztosan lehet utalványt is venni.


Nem akarok pénzt adni, mert nem szereti, személytelennek tartja.

2012. okt. 25. 12:36
 7/15 anonim válasza:

Én választanék neki innen valamit


[link]


ami illik nekik a hálóba.


Ez olyan amit magának ritkán vesz meg az ember lánya :-)

2012. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt:


[link]


Rengeteg mindenből lehet választani, szerintem találnál olyat, ami tetszik Neki.

2012. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jó ötletek!


Mindenhol van ajándékkártya is, még lehet, hogy az lesz a befutó. Akkor maga választhatja ki és mégsem pénz.

2012. okt. 25. 13:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Esetleg egy helikopteres városnézés? Tuti emlékezetes lenne. S a helikopter elvinné őket egy különleges helyre vagy pl vacsi várná ott őket... (aki az utazást is irta.)
2012. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!