Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül vagy mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül vagy mennyit áldoznátok egy pár karikagyűrűre?

Figyelt kérdés
Nagymamám azt mesélte, hogy 1,5 havi fizetést (volt) szokás karikagyűrűre költeni. Ez még mindig igaz, már mint erre kéne törekedni? Nem szeretném ha minden spórolt pénzünk rámenne, de egész életemben szeretném viselni a párommal együtt. Természetesen a gyűrű jelentése a legfontosabb, de nem tudom mennyi a legolcsóbb illetve legdrágább ár, ami még nem zsugori és nem agyjátszás. Az átlagra lennék kíváncsi. Nektek mennyi volt és nem bántátok meg?

2012. okt. 26. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
A exem 300e ft-ért vette (8 éve) Két év múlva elváltunk. A vőlegényem most jegyzett el 70ért vette. (mindkettő a húgommal ment, ezért tudom :D ) Mondjam, hogy nem ez a lényeg?!
2012. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
25 ezer volt, nem bántuk meg.
2012. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem számit a karikagyűrű ára. Lehet több százezer forintos gyűrű mellett is boldogtalan egy kapcsolat, mig egy olcsóbb (akár ezüst) gyűrű mellett is élet végéig tartó stabil házasság.
2012. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi 45ért vettük a kettőt.Együtt választottuk ki az interneten és együtt mentünk el megvenni. Az internet 52t irt árra,de mivel mindkettőnk keze kisebb mint az átlag igy nem az átlag méret kellett belőle. Már a sima egyszerű(karikagyürű aranyból) megvan 10ből/darab. [link] ez a fajta,de ez is van 50 körül. [link] Sőt.. 80ért is: [link] Na megtaláltam a mi gyürünket is: [link] Az enyémben van pár cirkónia,az övében nincs. De szerintem valami álomszép,fiatalos:) Nem bántuk meg,de sajnos nem nagyon tudjuk hordani.Én a kislányunkat pelenkázom,meg vele vagyok itthon.Mig ő laborban dolgozik ahol nem tudja hordani:( De nagyon szép. (Mondjuk ez az üzlet az Operánál van,szóval kicsit drága.Kicsit kintebb,vagy nem ilyen elit helyen tuti kapsz olcsobban is hasonló szépet. Ja és ne is plázában keressétek az igazit mert ott meg a bérleti dijat kérik el.) 27N
2012. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi 110eFt-ért vettük a kettőt (arany és fehérarany színű mindkettő, az enyém köves), 11 gramm a pár gyűrű összesen, nekem fontos volt, hogy ne pár grammos legyen, ugyanis van olyan arany gyűrűm, ami kisebb behatásra elhajlott.
2012. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkit felpontozok mert egyéni véleményen múlik a válasz. De annyi kérésem hadd legyen, hogy ne a nagy szavak "nem ezen múlik a boldogság" stb. kapjon hangsúlyt mert ezzel tisztában vagyok, nem tartom magam anyagiasnak. Csak szeretnék tisztában lenni az átlag árakkal. Köszönöm.
2012. okt. 26. 13:03
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok, hogy ez is (50.000) mennyire kopik, karcolódik, egy sokkal drágábbért még jobban fájna a szívem.
2012. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Ismerőseim csinálták legjobban, ők tetováltatták, ez semmiben nem zavaró, nem megy tönkre, és egész olcsó.

Ilyesmi van nekik, tökre tetszik, én is inkább ilyet szeretnék majd, mint igazit: [link]

Egyébként én normális gyűrűket amit néztem és tetszett az 24ezer ft körül volt. Nem is látom értelmét ennél drágábbnak.

2012. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nekünk 60 ezer volt a kettő, 6 gramm, tehát 10 ezer volt grammja. Sárga és fehérarany keveréke, de több a sárga volt. Nem, abszolút nem bántam meg.
2012. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi 118ezret fizettünk a pár gyűrűért, az enyémben vannak kövek (pici brilliánsok)5 mm szélesek a gyűrűk, nem túl vastag, nem túl vékony, 14 karátos, így viszonylag strapabíró, de azért karcolódik. Ez szerintem átlagos ár.
2012. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!