Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasulandó párok ti menyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasulandó párok ti menyire tartjátok fontosnak az esküvőszervezőt?

Figyelt kérdés
Ha minden terhet le vesz a vállatokról?

2012. dec. 4. 12:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Semennyire,szeretem magam tervezni és dönteni :)

És az esküvőszervezővel is kell majd beszélgetni,egyeztetni stb.

2012. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon fontosnak tartom mert én magam szervezem az esküvőmet:D amúgy annak fontos aki nem bírja idegekkel az ilyesmit vagy a munka miatt nincs ideje, illetve ha nincs érzéke hozzá,de van hozzá pénze.
2012. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire, én magam szeretném majd intézni, minden kis részletét :) Esetleg barátok segítségével...
2012. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire.Mindent mi tervezünk,szervezünk,úgy az igazi.És ha valami mégse úgy sül el,akkor nem mást fogunk szidni:)
2012. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

Semennyire.

Nem is lenne rá pénzünk.

2012. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

Ez a kérdés nem volt itt éjszaka is? Még válaszoltam is rá!


Na mindegy, azóta sem tartom fontosnak, mivel semmi terhet nem vesz le a vállamról, ugyanis végeredményben nekem kell eldönteni mindent, max. összeszedi egy helyre a szolgáltatókat, de lehet, hogy pont olyat kihagy, amit mondjuk én a neten megtaláltam volna és jobban tetszett volna. Amúgy tuti azt ajánlja szívesebben, amiből több a jutalék.


Szerintem max. annak vesz le terhet a válláról, akinek minden mindegy, de annak meg akkor azért felesleges, mert minden mindegy alapon mindenből le lehet foglalni az elsőt, amivel szembetalálkozik és nincs plusz költség.


Nekem az sem tetszene, ha mondjuk egy kereten belül ő mindent megrendelne, mert mi van, ha olyat választ, ami nekem nem tetszik, vagy nem úgy osztja be a pénzt. Nálunk pl. 60 főre a menü választás is nagyon jó, a kajával sem spóroltunk, de mégis úgy alakult, hogy a a zene drágább a kajánál. Lehet, hogy a keretből akkor ő úgy gazdálkodik, hogy csecse székszoknya masnival, meg borzselés libamáj előételnek valami közepes zenével. Mi meg úgy döntöttünk, hogy lecsípjük a dekor árát, mert amúgy is szép a hely, meg nem kellenek ilyen nagyon extra kaják, csak változatos normális és nagyon jó és hát nagyon drága zenészt is fel tudunk fogadni.


Szóval nekem aztán nem kéne.

2012. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Nemrég volt egy ilyen kérdés, azt vajon miért törölték? :o Nem találom sehol, pedig most vissza akartam nézni a válaszokat. :(
2012. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire, időben elkezdtem és amit megspóroltam rajta abból szebb csokrokat csináltatok :D
2012. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Sajnos törölték az éjszakai kérdést, mert mindent nagy betűvel irtam, és ezért tettem fel újra, igy én sem láthattam az összes választ.
2012. dec. 4. 12:44
 10/28 anonim ***** válasza:
60%

6-os

Tök mindegy mit ajánlj a rendezvény szervező....mindig az van amit a vendég akar,legyen az akármilyen abszurd is...nem úgy működik,hogy a rendezvényszerező fogja magát és egy kereten belül a sajátelgondolása szerint cselekszik. Mindenegyes lépést megmondhatnak a megrendelők a legapróbb részletig ha úgy kívánja kedvük a díszítésen át az étel minsőségéig!

Tehát ez hülyeség. Ha valaki egy normális szervezőt bérel annak szinte biztos,hogy nem lesz baja a végeredménnyel mivel tulajdonképpen minden az ő ötlete,ő álmondta meg...amiben vaki segített megvalósítani.


De a válaszra válaszolva.

Egy kissebb eksüvőnél nyilvánvalóan semmi szükség rá,de ha már komoly , esetleg többszáz fős eseményről van szó akkor meggondolandó :)

2012. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!