Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen áron lehet az ázsia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen áron lehet az ázsia centerben esküvői ruhát venni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 22:37
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
2%
Meg áll az ész
2009. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
95%
ugyan már!!ha szuper jol áll senki sem kérdzi meg ki a ruha tervezője:D tőlem sem szokták..megdicsérnek h csinos vagyok !!!és h biztos drágán vettem!!!én meg röhögök magamban h ja:D vegyétek ti drágán!!:D én a drágább árából veszek inkább 10 divatosat!!
2009. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
95%

háát. sztem az sokkal gázabb, ha valaki a ballagási kosztümjében megy esküdni, mert sajnos már erre is láttam példát. ő legalább megpróbál az alkalomhoz méltóan öltözni, még ha nem is tud rá elszórni milliókat.


olyan ruhát vegyél amilyen neked tetszik, ha kell akkor az asia centerből.


sok boldogságot!

2009. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
köszönnöm mindenkinek
2009. aug. 26. 17:23
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam az Ázsia Centerben nagyon szép esküvői ruhát.Az árát sajnos nem tudom,de nem is az a lényeg hanem,hogy jól érezd magad benne és jól álljon.Mondjuk én inkább bérelnék.Pest környékén olcsóbbak(80-100 ért már megszólalnak) a ruhák és semmivel sem rosszabbak.

A leszólósoknak,meg azt mondom,hogy nem csak kínai árusok vannak az Ázsia Centerben.

2009. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bár én nem tudok árat mondani, de abszolút nem baj, ha ott veszed a ruhát! Akinek ez szúrja a szemét, azt nagyon sajnálom, hogy ennyire buta és anyagias.

Nem fontos a márka, mert nem jelent semmit. Tudom, mert voltak márkás holmijaim és semmivel nem bírták tovább a gyűrődést, mint egy olcsó kínai. Akkor már inkább vettem a márkásra szánt árból 10-szer több ruhát, és jobban is jártam. :)

Az a fontos, hogy neked jó legyen, hisz nem egy ruhához mész hozzá. :))

2009. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:
100%
Az Ázsia centerebe a menyasszonyi ruhák nem rossz minőségűek, annak ellenére, hogy mindenki ezt gondolja.(Van tapasztalatom).Tanácsolnám azért a kölcsönzést,mert esküvő után nem nagyon van mit csinálni a ruhával.Lehet olyant kérni,hogy első felvétel.Ebben az esetben csak neked tartják a ruhát.Igaz így egy picit drágább.Nagyon Sok Boldogságot Kívánok!!!
2009. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a többieknek is .
2009. aug. 31. 11:34
 29/44 anonim válasza:
küldtem mailt, remélem segítség. Sok boldogságot!!! :-))
2009. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is láttam az Ázsia Centerben nagyon szép esküvői ruhákat, ne törődj senkivel, ha ott találsz olyat, ami neked tetszik, vedd meg nyugodtan. Egyébként én is megvettem a ruhámat, két évvel ezelőtt volt az esküvőm, az Erzsébet körúton vettem, 130.000,- forint volt, ebben benne volt a ruha, a fátyol, az abroncs, táska, kesztyű és nagyon kedves volt a hölgy is. Ha gondolod nézd meg, a neve: Mirmy Szalon. Egy kis tábla van kint, be kell menni az udvarba. Ő egyébként saját maga varrja a ruhákat és nem kell megfizetni azt a kis cetlit, amin a márkanév rajta van. Vásárolni és kölcsönözni is lehet.
2009. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!