Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A külföldi oldalakon feltüntet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi oldalakon feltüntetett 'ivory' és 'champagne' színek közül melyik felel meg a magyaroszágon használatos "ekrü" színnek?

Figyelt kérdés
Külföldi oldalról szeretnék menyasszonyi ruhát rendelni, és a meg kell adnom a színt. Az ekrü színű ruhák tetszenek, melyik áll a legközelebb hozzá? A pezsgő vagy a csont szín?
2013. jan. 12. 10:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kisbetűs Magyarországért, túl lelkesen és gyorsan gépeltem be a kérdést :)
2013. jan. 12. 10:59
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Az ivory halványabb, a champagne egy picit sötétebb árnyalat.
2013. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Az interneten talált fényképek alapján én is így éreztem, de gondoltam, talán csalóka a monitorom :)
2013. jan. 12. 11:34
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a képek csalókák. :) Az ivoryt inkább tört fehérnek mondanám, a champagnet pedig krémszínűnek.
2013. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

a champangne-t nyugodtan mondhatjuk pezsgőszínűnek, ez itthon is használt kifejezés.


[link]


állítólag ez meg a csontszín :)

[link]

2013. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen... a csontszín valljuk be, szinte fehér, a pezsgő meg elég sötét... hmm... hát ezen még gondolkodnom kell :))) De köszi a gyors válaszokat! :)
2013. jan. 12. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen az ivory az törtfehér, tehát nem hófehér hanem kicsit sárgásabb árnyalat.
2013. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Az ivory a csontfehér/törtfehér, a champagne a pezsgőárnyalatú.
2013. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ivory meghatározása pontosan elefántcsont fehér.
2013. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gyovai Renáta Adrien válasza:
Végül mire jutottál? Mert én is most szeretnék rendelni netről ruhát, de pont ez a kérdésem. Hogy melyik hasonlít az ekrűhöz :)
2014. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!