Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevésbé nívós esküvőre "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé nívós esküvőre "illik" ilyen ruhában menni?

Figyelt kérdés

Késő tavasszal megyünk egy esküvőre és már most vita van a ruha kérdésben nálunk:)

Ez alapján a kép alapján varratott ruhában szeretnék majd menni.

[link]


A cipő pedig a kettő közül valamelyik.

[link]

[link]


Azt mondja a férjem, hogy ne ezt vegyem majd fel mert ott rajtam kívül nem lesz senki sem hasonló ruhában.

És? Attól mert vannak olyanok akik képesek farmerban is elmenni egy esküvőre még nem őket kellene utánozni.


Szerinted?

Na meg ha szerinted nem akkor mibe kellene menni?


2013. febr. 13. 13:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:

"nem vagy semmi...önbizalmad nuku lehet, ha csak ilyen feltünő ruhában érzed magad szépnek, jónőnek, feltünőnek..."


Köszi, de van önbizalmam:) Tisztában vagyok vele, hogy "jónő" vagyok. Különben ilyen ruhát mint az a piros felsem vennék. Ugyanis ez keveseknek áll jól, meg kevesen tudják viselni is.


Most én arról nem tehetek ha a menyasszony trapli. Attól még én nem fogok bizonyos embereket alulöltözni.

Mondom még a hónalja is szőrös a menyasszonynak!:) Egy ilyen nőhöz én nem igazítom magam!

2013. febr. 14. 09:39
 32/68 anonim ***** válasza:
93%

Akkor mi lenne ha megkímélnéd a násznépet becses társaságodtól?

Basszus, ezért nem hívtam meg egy parasztot se az esküvőnkre a barátainkon kívül, holott illett volna.

Én bizony tornacsukában leszek, mert megtehetem!

Senki nem akar majd túllicitálni, én pedig baromi jól fogom érezni magam.

Bár valljuk be, nem ilyen IQ fighter társasággal nyomulok.

2013. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
83%
Ja,hogy te nem igazodsz senkihez?! Hogy te bizony túl akarod öltözni a menyasszonyt?:D Talán így akarsz visszavágni neki,hogy őt még szőrös hónaljjal is elveszik,téged meg jónőként sem??
2013. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
87%

Ja,bocs-már elvettek..

Szerencsétlen bolond!:D

2013. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:

Jaj de kis duli fulik vagytok:)))


"Én bizony tornacsukában leszek, mert megtehetem!"

Büszke lehetsz magadra! Nem vagyunk egy színvonalon szivi!


"Bár valljuk be, nem ilyen IQ fighter társasággal nyomulok."

Hanem? Alteresekkel? Vagy hajléktalanokkal?


Te meg 33-as meg 34-es annyira szánalmas dumát vágtál le, hogy az félelmetes:)) Jót nevettem rajtad (is):))

2013. febr. 14. 10:51
 36/68 anonim ***** válasza:
81%
Határozottan túlzás ez a ruha és nemcsak "nívós" esküvőre nem való, hanem semmilyenre sem. Azért felnőtt nő létedre illett volna felszedni már volna fel annyi stílusérzéket, hogy a farmeres meg a nagyesélytis viselet közt jókora átmenet van. Kora nyári esküvőkre én mindig világos kiskosztümben meg kis nyári kalapban mentem vagy valamilyen egyszerű, elegáns szintén világos egybe ruhában, alacsony sarkú ruha színéhez passzoló cipőben. Válassz te is ilyesmit, ha nem akarsz legszívesebben hazáig futni a feszengéstől.
2013. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
92%
Aki feltűnési viszketegségben szenved, annak lehet magyarázni a stílusérzékről. Nekem mondjuk az a véleményem, hogy azzal születni kell, nehéz tanulni. A Kérdezőnek nem is sikerült.
2013. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
81%
Igen, most végigolvastam a kérdező kommentjeit is, valóban nem csak a stílusérzékkel van a baj, hanem a kérdező alapvető intellektusával. Erre mondják a köznyelvben, hogy tahó. Lehet, hogy "jó nő" vagy kérdező, de gyerekszobád holt biztos, hogy nem volt.
2013. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
80%
És a helyesírásodra is figyelhetnél kicsit, nem csak a feltűnő külsődre! :)
2013. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, tudod az lehet a baj, hogy hiába van a mai divatirányzatok szerint mázlis alakod, ha nincs stílus-érzéked.

Egy ilyen szitut egy valóban stílusos ember pl. úgy old meg, hogy olyan ruhát-cipőt-kiegészítőt választ, ami kinézetre egyszerű és visszafogott, de az anyagából-fazonjából egyértelműen lejön, hogy nem a kínai piacon dobták utána, hanem minőségi, márkás darabok. Így a menyasszonyt sem öltözi túl hivalkodóan, ugyanakkor a sznobokat is üti a guta...

(persze kivéve, ha te pont azért keresel ilyen hivalkodó cuccot, mert pont te hajtasz a valójában soha sem létezett "nívó" látszatában... az ilyesfajta feltűnősködés mindig erősen cifra-nyomorúság szagú dolog... annál meg kevés szánalmasabb dolog van....)

2013. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!