Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevésbé nívós esküvőre "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé nívós esküvőre "illik" ilyen ruhában menni?

Figyelt kérdés

Késő tavasszal megyünk egy esküvőre és már most vita van a ruha kérdésben nálunk:)

Ez alapján a kép alapján varratott ruhában szeretnék majd menni.

[link]


A cipő pedig a kettő közül valamelyik.

[link]

[link]


Azt mondja a férjem, hogy ne ezt vegyem majd fel mert ott rajtam kívül nem lesz senki sem hasonló ruhában.

És? Attól mert vannak olyanok akik képesek farmerban is elmenni egy esküvőre még nem őket kellene utánozni.


Szerinted?

Na meg ha szerinted nem akkor mibe kellene menni?


2013. febr. 13. 13:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
83%

1. A Te nagy napod?

2. A menyasszony kultiválná, ha túlöltöznéd?

3. Az életed múlna a majomkodáson?

4. Van olyan jó alakod, mint Nina Dobrev-nek?

5. Az Emmy díjátadóra készülsz a vörös szőnyegre?

6. Te kultiválnád, ha a Te nagy napodon valaki szánt szándékkal túl akarna öltözni??


Ha a fentiek közül egyre is nem a válasz, ne erőltesd.

2013. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
95%
A kérdező annyira énközpontú személyiség, hogy azt hiszi, más esküvőjén is ő lesz a főszereplő. Elárulom, nem te leszel. Csak sajnos annyira primitív vagy, hogy egy ilyen ruhával és egy utcasarkiaknak való cipővel akarsz feltűnést kelteni. Nagyon-nagyon szánalmas vagy. Egy valóban szép nő, aki intelligens is, nem akar kitűnni egy ruhával, mert kihívó öltözék nélkül is megy neki.....de te ezt úgysem érted, mert nincs ennyi eszed. :)
2013. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:

Gyerünk még:)) Mondjátok:))

Annyit nevetek rajtatok:))

2013. febr. 14. 21:28
 44/68 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit?! Már csak azért is!:)

Kifogunk tenni magunkért!

Úgyhogy azt az olcsó másolat ruhát már elis felejtettem:)


Van egy Kaufmanfranco selyem estélyim és egy hozzá illő Giuseppe Zanotti cipőm. Felveszem hozzá a fehérarany nyakékemet és tökéletes lesz. Még valami új különleges retikült kell vennem.

A páromat meg nagyon gyorsan lebeszélem a gagyi konfekció öltönyökről. Van egy Ermenegildo Zegna öltönye egy selyem Dior inggel és mondjuk az egyik Armani nyakkendőjével tökéletes lesz. Plusz hozzá a Foster & Son cipője. Meg persze a Breitling karóra sem marad otthon.


Így legalább biztos nem maradok szégyenben az előtt a pár igényes ember előtt akik még ott lesznek és szintén kitesznek magukért. A többiek meg megláthatják, hogy mi az az igazi stílus!


A menyasszony túlöltözésével nem foglalkozom. Mivel én ha elmegyek mondjuk bevásárolni már akkor is túlöltözöm. Elég sokan túlfogják öltözni őt!


Na drágáim! Mondhatjátok!:) Figyelek....:))

2013. febr. 14. 22:09
 45/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom valós-e a kérdés, vagy a kérdező csak provokálni akarja az embereket.Nagyon erős a gyanúm, hogy az utóbbiról van szó.:)

Kérdésedre válaszolva, ha netán mégis valós: Jó lenne az első ruha, de nekem az uszállyal már túl sok lenne.Anélkül szerintem csini. A második ruha, amit linkeltél az is tetszik, csak a hagyomány szerint fehérbe nem illik menni.

Egyébként pedig úgyis abba mész el, amibe akarsz, felesleges itt vitázni.:)

Amit nem értek, s ne vedd támadásnak, csak szimplán kíváncsiságból kérdezem:

Ha ennyire igénytelen, alul öltözött stb... nőről van szó, akkor miért mész el az esküvőre. Ha szerinted ilyen a nő, akkor gondolom az esküvő sem lesz olyan igényes,ahol jól éreznéd magad.

2013. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:

Valós a kérdés. A provokációt meg nem én kezdtem;) Bár tetszik mert tényleg jót szórakozok rajtuk:))


"Ha ennyire igénytelen, alul öltözött stb... nőről van szó, akkor miért mész el az esküvőre. Ha szerinted ilyen a nő, akkor gondolom az esküvő sem lesz olyan igényes,ahol jól éreznéd magad."


Dehogy van kedvem elmenni:)) Legszívesebben a környékre se mennék:)) Férjemnek sincs kedve. Csak sajnos muszáj:((

2013. febr. 14. 22:24
 47/68 anonim ***** válasza:
94%
Csak az a kár, hogy Dior selyeming mellé nem osztanak jó modort és intelligenciát. Kérdező, te vehetsz fel akármilyen Tiffany nyakéket, Burberry sállal, Max Mara kosztümmel, akkor is egy ruppótlan proli maradsz. Ugyanis ezeket a darabokat intelligens embereknek készítik, nem hülye p*csáknak. Maradj a New Yorkernél meg a Pink Sugar parfümnél, az való hozzád. Na én köszöntem.
2013. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, elég szánalmas vagy, ha csak azzal tudsz kitűnni, ha drága, feltűnő, alkalomhoz egyáltalán nem illő ruhákat veszel fel. Megnyugodhatsz, ha ennyire "nívótlan" az esküvő, kutya sem fogja felismerni a marha drága cuccaid "márkáját" ;) Ezek után remélem a menyasszony nagyon szép lesz, rád meg csak csóválni fogják a fejüket, hogy vajon mit akarsz kompenzálni..
2013. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%

45-ös vagyok. A 47-es választ nem én írtam, csak látom, hogy ő is 80%-os. :)


Egyébként valami közeli rokon ez a nő, hogy muszáj elmenni?

2013. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

"Egyébként valami közeli rokon ez a nő, hogy muszáj elmenni?"


Nézőpont kérdése:)

A férjem Apukájának a féltestvérének a lánya a menyasszony. Kénytelenek vagyunk elmenni mert aztán meg azt hallgatnánk, hogy "na ezek a pesti bunkók még arra se voltak képesek, hogy eljöjjenek". Aztán ezt fújják a rokonságba. Ennek a nőnek a ballagására nem mentünk el aztán még 2 év múlva is felvolt hánytorgatva.

Egyébként viszont kölcsönös az unszimpátia. Ő egy nagyképű sznob bunkónak tart. Amiben van igazság, nem tagadom:) Én meg őt egy igénytelen prolinak. Ami teljes mértékben igaz. Normálisan még beszélni sem tud. Fröcsög a nyála közben:) Meg szőrös mint egy maki. Még arra sem képes, hogy a szemöldökét rendbe tegye egy picit. Meg az öltözködése. Áááá:) Tényleg nem egy világ vagyunk na:)

Egyszer azt mondta nekem ez a proli, hogy szerinte én nem vagyok természetes szépség. Én meg mondtam neki, hogy Te meg semmilyen szépség nem vagy:) Azóta meg még inkább nem kedveljük egymást.

Most este megfogadtam, hogy nagyon kiteszek magamért, jobban mintha a Kempinskibe mennénk:) Hadd lássa csak a különbséget:))

2013. febr. 14. 22:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!