Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti voltatok már olyan esküvőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már olyan esküvőn, ahol az egyik félnek sokkal több rokona volt ott, mint a másiknak? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha az a helyzet, hogy az egyik fél családja összetartó, tartják a kapcsolatot a tágabban vett rokonokkal, a másik félé pedig alig találkozik, szinte nem is tartják a kapcsolatot, ki mit csinál ilyen esetben? Meghívja az 5-10 éve nem látott rokonokat vagy nem?

2013. febr. 13. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem lenne esküvőm, örülnék, ha a rokonaim nem jönnének.. tehát nem gondolok semmi rosszat.
2013. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolnék. Ezt nem kell cikinek érezned. Azt hívjatok meg akit szeretnétek.
2013. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi probléma. Nem gondolnék bele semmit.


Csak azért mert esküvőm van és a vőlegényem 10x annyi családtagját hívta meg, mint én, nem fogom azokat is meghívni a sajátjaim közül akikkel amúgy nem tartom a kapcsolatot.

2013. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mi esküvőnkön nagyjából ez volt. Az én családom szorosan tartja a kapcsolatot, így voltak arról a részről kb. 80-an, míg a férjem családjából kb. 20-an barátokkal együtt. Anyósom nem akart lemaradni, ezért hívott olyat is, akit még a férjem sem nagyon ismert... A vége az lett, hogy volt olyan rokon, aki el sem jött (pedig fel is hívtuk előtte, hogy jön-e a menü/italfogyasztás miatt).

Nálunk mondjuk vendégarányosan a szülők fizették a lagzi részét (ennivaló, ital), így anyósomék buktak a dolgon.

Ha megteheti a pár, hogy nagyobb lagzit tartson, akkor én meghívnám a távolabbi rokonokat is. Legalább a másik fél is megismeri a családot, és valószínű nem véletlen, hogy összejárnak. Ne görcsöljenek a fura vendégarányokon.

Ja, az én családom azóta is rendszeresen tart valami összeröffenést, ahova minket is elvárnak, míg a férjem családjából néhány emberkével tartjuk a kapcsolatot.

2013. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Az esküvőn senki sem azzal foglalkozott, hogy melyik részről mennyi vendég van. Legalábbis az én családom nem, ők még a mai napig dícsérnek mindent.

A lényeg a jó hangulat, és ez nem a vendéglétszámtól, vendégarányoktól függ.

2013. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A nővéreméknek most lesz az esküvőjük 3 hét múlva. A vőlegény felől 120-an vannak tőlünk meg kb. 30-an, 40-en, úgy hogy a nővérem barátnőit is számoljuk párostól...


Sajnos a mi családunk is defektes, nem is kicsit. Meg még anyám is "rászervezett" az esküvőre...:(


Cikinek nem ciki.

2013. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk. A vőlegény családja 5 fő a testvére párjával és saját magával együtt. AZ enyém 50. Anyósom akart még hívni embereket, de a fia közölte vele, hogy 20 éve egy rokont sem látott, fel sem ismerné őket az utcán, az ő esküvője és nem fogja őket meghívni. Hát ennyi.
2013. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt esküvőnk,de valahogy nekünk is így fog kinézni.A párom nagy esküvőt szeretne pedig ő a férfi :D

Az ő teljes rokonsága kb 110fő amíg az enyém kb 15!Nem viccelek,tényleg így van.Ez a 15 fő a "mag" a szűk családom.Ha szeretném csinálhatnék ebből a 15 fővől 45 főt is,mert rokonok vannak még,de 10-15 éve semmit nem hallott szinte róluk senki.Akkor meg mi értelme lenne meghívni őket?Csak azért mert hülyén jön ki,hogy mi csak 15en vagyunk a vőlegény rokonai meg 115-en? :) Neem, engem tuti nem fog ez érdekelni...

2013. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek 150, nekem 0 (azaz nulla).
2013. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tesomé ilyen volt. Abban egyeztek meg, hogy mindenki fizeti a családja után a dolgokat, vacsorát. Menyasszony oldalárol voltak vagy 30-an, mi oldalunkon csak mi 6-an, mert a tesomnak nem volt pénze az eskuvore (nem készultek rá, megismerkedésuk után azonnal teherbe esett a lány és a szulei azonnal hozzá is adták a lányt, nem volt választása).

Másnap, amikor mentek kirendezni a vacsit, a menyasszony apukája azt mondta, hogy akkor felesben fizetnek mindent. Tehát a tesom fizetta a menyasszony sokonságának a felét, tesom meg fizetett mint a katonatiszt.

2013. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!