Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti voltatok már olyan esküvőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már olyan esküvőn, ahol az egyik félnek sokkal több rokona volt ott, mint a másiknak? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha az a helyzet, hogy az egyik fél családja összetartó, tartják a kapcsolatot a tágabban vett rokonokkal, a másik félé pedig alig találkozik, szinte nem is tartják a kapcsolatot, ki mit csinál ilyen esetben? Meghívja az 5-10 éve nem látott rokonokat vagy nem?

2013. febr. 13. 14:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

10!


olyan nincs, hogy nem volt választás... Ez csak kifogás. Bár tudom, ez nem ide tartozik.

2013. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Tesómé ilyen volt. Mi barátokkal együtt voltunk kb 25-en, a férje meg mindenestül kb 150en.

Nálam sem lesz jobb a helyzet. Pont ma számolgattam, én barátokkal együtt tudok 17 embert meghívni, a párom meg azért jóval többet. Mondjuk engem egyáltalán nem érdekel. Dehogy hívnék meg rég nem látott rokonokat, minek?? Az eléggé alakoskodás, pláne lehet , hogy el sem jönnének. Én sem venném jó néven, ha az unokatesóm pl akit 15 éve nem láttam meghívna, úgyis egyből arra gondolnék, hogy biztos azért, hogy minél több legyen a nászajándék. Annyi van, amennyi van.

2013. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A nagybátyáméknál is így volt. A vőlegény részéről voltunk 15-en, a menyasszony részéről kb. 45-en :)
2013. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló volt a helyzet. Az én családomból jöttek kb. 50-en, a férjem családjából 5-en. De ő jóval több barátot, kollégát hívott meg mint én, így ha nem is egyenlítődött ki, nem volt annyira feltűnő a helyzet. De nem is volt ez baj, mert nekem a rokonaim a barátaim, neki pedig a barátai a "rokonai".
2013. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk 80/40 volt az arány. A 40-benne voltak a rokonok + közös barátok is már.
2013. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Az én esküvőmön azért volt 100 - 20 az arány, mert a vőlegényem 350 km -re lakik, az ő rokonainak nagy része nem jött el, de persze ezt előre jelezték. Nincsen ezzel semmi baj, nem ez a lényeg. HA valaki úgy érzi túl kevés a rokon, lehet még növelni a létszámot barátokkal, munkatársakkal, szomszédokkal, stb. Az a lényeg, hogy az ifjú pár olyan vendégeket hívjon, akiket szívesen lát a nagy napon.
2013. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!