Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Neked tetszik ez az asztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked tetszik ez az asztal elrendezés?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor hol/mit változtatnál rajta?

[link]



2013. márc. 24. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen sok embernél szerintem ez a legideálisabb talán. Van helye bőven mindenkinek mozogni, van hely táncolni. Jónak tűnik.


24N

2013. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Huhu...szep nagy eskuvo..


225 fo...


Csak korasztalos megoldas?

Az a baj, hogy ez nem lytakarekos, es nem fernek el sokkal jobban korasztalnal mint amugy....

A szinpad mellett levo helyek nagyon rosszak, mert a szinpad mogott vannak, tehat ha ulnek semmit nem latnak, raadasul toletek is nagyon messze van, persze kkora letszamnal mindig lesz aki messze van, en nem hagynek ekkora utat kozepen, mert feleslegesnek tartom (van oka? Vagy mi az oka?) hanem ugy rendeznem hogy oda is asztalok, ha ez a korasztalos megoldas....

2013. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok...


Amugy pedig jo, ha lelk ekkora ut kozepre akkor maskepp nem lehet megoldani ( a szolgaltatok hol esznek? Videos, zenesz stb...)

2013. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kell az ekkora út középre különben a főasztal lenne túlságosan elszeparálva a tánctértől. Körasztal meg azért van mert szerintünk az a legszebb:)

A zenészek meg a fényképész asztala az majd ott a színpad fölötti sarokban lesz.


Meg még annyit szeretnék, hogy a bárpult elé egy-két kisebb körasztalt tenni, hogy akik a bárnál iszogatnak, beszélgetnek letudjanak még oda is ülni.

2013. márc. 24. 10:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik megoldáson nem gondolkodtatok?

Most úgy beszélek mintha szembe állnék a föaszttallal.

Szóval ha a jobb oldali falra tennetek a föasztalt, így befele jó sok asztal elfér ott nem maradna üres hely sem.


Nekem is a tietekben az nem tetszik, hogy a szinpad mellett én nem ülnék semmi esetre sem, ott van egy ajtó is, gondolom a konyhába vagy wc-re. Oda azt ültesd akit nagyon utálsz. ez ott minimum 3 asztalt érint.

Aztán tényleg óriási hely pazarlás az a nagy út, de meértem hogy ki kell jutnotok a tánctér felé is. de a tánctér ennyi embernek így aprócska, és a bár rész is.

a bárhoz csak álló asztalt raknék, ahova az italt lerakhatják, de nem kell ott üldögélni senkinek sem, ezért van mindenkinek helye ahova leülhet.


szóval próbáljatok egy új tervet hogy másik falra rakjátok a föasztalt. aztán linkeld be azt is.

2013. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a körasztalokat, mert bár szépek ez igaz, de egyrészt nagyon helypazarlók és (szerintem) nagyon elszigeteli a násznépet egymástól.

Ahogy valaki mondta, oda a színpad mögé/mellé én sem tennék senkit.

Az még egy fontos mozzanat lenne szerintem, hogy mekkora a terem, a legtávolabbi asztaltól mennyire lehet odalátni a főasztalra, ha az asztaloknál ülnek. Szerintem nem kellemes érzés, ha lagziban vagy, de a párt nem is látod egész éjjel. :)

2013. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. Vagyok..

Megprobaltam elrendezni...

Ize...nem jutottam en sem jobb megoldasra...

Egy kicsit valtoztattam.

Nem akkora ut lenne kozepen...

Van a kepen 3. Szines asztal, az elvileg 1 csak en sem tudnam eldonteni melyik helyre, talan a 2. A legjobb...

Igy a szolgaltatok kicsit el lennenek szeparalva, egy nem kerek asztalt lehetne betenni oda a fakhoz, amire az esetleg maradek etel menne, amire svedasztalszeruen akarki ranyulhat, vagy hogy a tancterrol csak le lehessen oda tenni a poharat, persze ez lehet hulye otlet, csak beugrott...



[link]

2013. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Marmint falhoz es nem fakhoz....:)...
2013. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!