Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az miért hülye aki egy esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért hülye aki egy esküvő szervezésénél nem csak magával foglalkozik?

Figyelt kérdés

Mindig le van hurrogva, aki szerint a vendégekre is tekintettel kell lenni. Miért? Szerintem evidens, hogy 50-80-120 stb. vendég meghívása esetén, azért nem csak az számít, hogy két ember jól érezze magát, vagy mi másért rendeznek akkora lagzit, ha nem azért, hogy mindenki jól érezze magát? Egyáltalán, hogy tudja valaki úgy jól érezni magát, hogy rajta kívül másokkal meg úgy volt, hogy tojik rá és ők meg nem érzik jól magukat.

Azzal ne jöjjön légyszíves senki, hogy örüljenek a boldogságomnak, olyat el sem hívnék, aki nem tudja jól érezni magát, mert azért, ha valahol 10-12 órát kell eltöltened, akkor sovány vigasz, hogy hát tök kellemetlenül érzed magad, de a párnak legalább jó. Az meg, hogy ne jöjjön akkor.... Akkor meg megint ő a paraszt, hogy el se jött.


2013. márc. 27. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

De 50-80-120 embernek nehéz megfelelni.


Az esküvő szerintem olyan, mint egy szülinap. Két ember ünnepe, amikor az van, amit ők akarnak.


Ha egy nő kislány kora óta tervezi az esküvőjét, szervezze át miattam, mert finnyás vagyok? Ugyan már. Épp az, hogy CSAK 10-12 órát kell úgy eltöltenem.


Egyébként szépen kiforgattad, az előző kérdésnél senki nem jelentette ki, hogy hülye vagy, ha nem csak magaddal foglalkozol, ezt te drámázod túl.

2013. márc. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt nem az előző kérdésről van szó, egy ideje figyelem a kategóriát, rendszeresen ez van, volt itt már olyan kérdés is, amiben mezőn szökdelős esküvő volt, és full le lett hülyézve, aki szerint nem normális, hogy egy ilyenre elhívja a rokonságot anélkül, hogy szólt volna, hogy ez lesz és még csodálkozik is, hogy meg vannak lepődve és nem tudják hova tenni a mezőn szökdelést, engergiáért kántálást meg a 70 éves nagyanyját nyáron nem kéne ilyennek kitenni stb. csak nyomták, hogy igenis a pár ünnepe és mindenki köteles jól érezni magát. De ha kicsit visszaolvasnál, vagy eleget olvastál volna itt, akkor mindig az megy, hogy a pár ünnepe, a vendég vágjon jó képet, ezzel egy időben meg jönnek a kérdések-válaszok másiknál, hogy visszajött a lagzi ára, meg szerintem igenis adjanak minimum ennyit meg annyit. Közben meg tiszta olyan, hogy le vannak szarva, csak tejeljenek..
2013. márc. 27. 01:48
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az emberek többsége nem ismeri a kompromisszum szót.

Ezért is van annyi anyósos kérdés is.

Sok ember azt gondolja, hogy csak ök léteznek és nekik kell jólérezniük magukat és ennyi.

Ha megfigyeled itt kezdödik az esküvös kérdésben.

Pont ahogy írod, mindenki arra biztat, hogy csak a párnak legyen jó. Pedig szerintem is fontos, hogy ha már a pár elhatározta, hogy nagy esküvö lesz akkor a násznépnek is legyen jó.

Aztán megy tovább a baba várással. Ott is csak is a kismamának legyen jó. De amikor idegösszeroppanás elött áll a fiatal anyuka, mert a gyerek csak bög már hetek óta akkor már jó ha az anyja vagy anyósa oda megy és segít.

Aztán jön a gyerek kor, amikor mindent a gyereknek, nem érdekes, hogy a szülö nem tud enni, de a gyerek tejszeletet egyen meg a legdrágább játékkal játszon, az pont fontosabb mint egy zsemle megvétele.

Aztán jön az anyós probléma. Itt telejsen látszik, hogy egyik vagy másik fél vagy mindkettö részéröl hiányoznak kompromisszumok.


Családban való együtt élés adok-kapok -ról szól. Meg kell egyezni és el kell fogadni mások döntéseit is, és mások igényeit is nézni kell.

2013. márc. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igenis fontos a pár kívánsága, mert azért az ő esküvőjük, persze a vendégeket is jól kell tartani, értem ez alatt, hogy legyen normális helyük, kapjanak enni-inni, ne unatkozzanak. De az olyan vendégek kéréseinek megfelelni, akik csak a mulatóst szeretik/nem szeretik a mulatóst/nem szeretik jazzt/csak a jazzt szeretik, na az irreális. Szóval a vendégek kényelméért tenni kell, de ha valamelyik vendégnek nem tetszik az esküvő stílusa azt nem kell figyelembe venni.
2013. márc. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

teljesen egyetértek veled...úgy gondolom, hogy amellett, hogy úgy csinálom, ami nekünk jó, azért nézem a násznépet is...és ebből a kettőből hozom azt össze, hogy mindenki, vagy legalábbis nagy része igenis jól érezze magát...velünk az élen! szerintem simán lehetséges...persze ne olyanba szoljanak bele, hogy habosbabos vagy egyszerü ruhát akarok...de például a zenét figyelembe veszem...és olyan is lesz, amit ők szeretnek, de én talán kevésbé...

24L

2013. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek. Persze, persze minden vendégnek minden kívánságát nem lehet teljesíteni, de nem is erről van szó. Hanem arról, hogy ha tudom, hogy nagyjából milyen típusú társaság lesz meghívva, akkor azért megpróbálom úgy szervezni az egészet, hogy ne érezzék magukat rosszul. Mert az sem jó szerintem, ha igaz minden pontosan úgy zajlik, ahogy megálmodtam, a vendégeken meg látszik, hogy kínosan érzik magukat, nem élvezik az egészet.

A vendégeink megtisztelnek azzal, hogy részt vesznek ezen a fontos eseményen, eljönnek, esetleg még ajándékot is hoznak, időt szakítanak ránk, mi meg sz.rjuk le, hogy jól érzik-e magukat? Azért azt már nem! Azzal is egyetértek, hogy elsősorban a házasulandókról szól ez az alkalom, de azért a vendégekre is kell gondolni, szerintem.

2013. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!