Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt valaki aki hamarosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki hamarosan vagy nemrégiben kismamaként férjhez megy/ment? Mindenre kíváncsi vagyok:ilyen lesz ruha, lesz e lagzi, milyen szertartásra készültök? Hány hetesek lesztek?

Figyelt kérdés
Én 17 hetes leszek addigra,csak egy csendes esküvőnk lesz,két tanúval,szülőkkel,tanúk kisfiával és lányunkkal.Nem lesz most lagzi,úgy tervezzük,ha a pici nagyobb lesz,lesz buli,most elmegyünk utána egyet ebédelni.Ruhakérdéssel bajban vagyok,vettem egy nyári fehér ruhát,de nagyon átlátszik és nem az a kimondott elegáns,nem hiszem hogy ezt veszem fel...Nem akarok menyasszonyit,nekem ez a második házasságom lesz.És azt sem tudom színben milyet illene felvennem.A szertartás csak polgári egy pénteki nap,szokványos,lányunk viszi majd a gyűrűpárnát..és nem tudjuk hogy nem e oda akar majd ülni hozzánk,ezt sem tudom hogyan oldjam meg..mármint ő tegnap kijelentette hogy odaül anya ölébe csak hogy nem biztos hogy nem fog beszélni közben(4 éves)...

2013. ápr. 18. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

20 hét korul voltam. Templomi eskuvonk volt, menyasszonyi ruha volt rajtam. Mindkettonknek az elso eskuvoje. Utána egy vacsi volt, 3 fogásos + torta. Szuk család volt ott, osszesen 16-an voltunk.


26 N

2013. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kislány ülhet rokonokkal addig,nem? Voltam egy esküvőn pár hete,és egy 3 év körüli kisgyerek az egészet végigbeszélte... nem akarlak elkeseríteni,de nagyon kellemetlen volt,és a szertartást sem nagyon értettük,mert mindenhez hozzászólt. Az anyja rá se szólt,egy idősebb néni nézett hátra,hogy legalább addig vigye ki,amíg az ifjú pár kimondja az igent. Természetesen nem a pár gyereke volt,hanem valami x-edik rokon,de akkor is borzasztóan idegesítő volt. Nyilván egy ilyen kisgyereknek nem tudod elmagyarázni,de szerintem semmiképpen ne az öledben üljön,Neked másra kell majd figyelni, üljön inkább rokonokkal.


A szín szerintem lehet bézs, nagyon szép szín,valami egyszerű,és nyilván olyan,amiben Te jól és szépnek érzed magad!

A

Tény,hogy komplikáltabb így,de biztosan meg tudjátok oldani! :) Sok boldogságot Nektek!

2013. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,még azt akartam írni,hogy a szűk család,ha ott van,szerintem elég,és amikor a kicsi is megszületik,akkor lehet egy hatalmasat bulizni! :D

A pár,akinek az esküvőjén voltam, az első babájukat várják, az anyuka 6 hónapos terhes,de nagyon jól viselte, egy egyszerű,fehér ruhában volt.

2013. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 éves voltam,amikor a szüleim összeházasodtak,és engem nem vittek el a szertartásra, pont azért,mert állandóan mondtam a magamét,és tudták,hogy a szertartás közben is beszélnék.Az ő esküvőjükön 3 ember volt össz-vissz, de utána a bulin már én is ott voltam!
2013. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35 hetes voltam, nem templomi esküvő volt (azt majd később, HA!), egy koktélruha jött csak ràm, de az elég is volt egy polgàrihoz. Talàn voltunk 8-an a tolmàccsal együtt (külföld), a lagzi egy étteremben volt, ettünk, többiek ittak, utàna mindenki haza. Nàszéjszaka rettenetes volt:D
2013. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én nem azt kérdeztem,hogy esküdnétek e...

Nagyon szeretjük egymást és most jött el a pillanat hogy összeházasodjunk.

Szerintem lányommal meg lehet beszélni hogy ne beszéljen és mamával üljön. Csak arra irányult a kérdés ha mégse menne hogyan beszéljem rá.Nem tudom más hogy van vele,de a gyerekem és nem fogom kihagyni ebből.Nem írtam,hogy baj volna ha beszélne.

A ruhaötletet köszönöm,remélem találok valamit.

Mondom csak család lesz ott (mindkét részről szülők) és egy baráti házaspár lesz a tanúnk.

2013. ápr. 18. 12:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Sok választ kaptál, sok megkeseredett embertől.

Hát persze, hogy esküdjél, és legyen ott a gyereked is. Akkor sincs gond, ha nem tud hallgatni, hanem csacsog. Akit a vendégek közül egy édes pici lány idegesít, annak nincs is keresnivalója az esküvőtökön.

Melltől kissé lefelé bővülő fazonú koktélruha megfelelő lenne, azt később, szülés után is tudod hordani, míg nem nyered vissza az alakod.

Sok boldogságot!

2013. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves szavaidat utolsó!
2013. ápr. 18. 13:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk májusba lesz az esküvőnk, akkor leszek 27 hetes.

Kis szertartás lesz, szűk családdal, max. 10en leszünk.

Fekete nadrágom lesz, fehér bő tunikával.

2013. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 2 évesen voltam először esküvőn, egy nagynéném házasodott. Legendás rossz gyerek voltam, végig beszéltem a szertartást. A róm. kat pap bácsi kiküldött a templomból. Másodszor 9 éves voltam, akkor is féltek. Tudták, hogy a suliban jól viselkedek, plusz még templomba is járok. Esküvőmön 6 hónapos terhes voltam. fehér kismama menyasszonyi ruhában voltam, hajamban virág volt. Mivel nem vagyok szűz, ciki lett volna fátyol és mirtusz. Tavasz eleje volt, fehér perelint viseltem. Férjem bunkó rokonai megjegyzéseket tettek rám. Mostanáig is rossz erkölcsű nőnek tartanak. Templomba nem voltunk, mivel párom és családja pogány. Esküvő után egy ebéd volt, zene és tánc is volt. 9h-kor fejeztük be. A falusi rokonok természetesen akartak volna tovább maradni. Én két tanúval is megelégedtem volna, nem kellett volna ez a ceremónia.
2013. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!