Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szokások vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szokások vannak a vacsorakor esküvő után?

Figyelt kérdés
Pl., hogy meg szokta egymást etetni az ifjú pár... Meg nem tudom. Fogalmam sincs erről. Lagzink nem lesz, csak szűk körben tartott vacsora.
2013. máj. 10. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha rám hallgatsz, akkor nem foglalkozol ezekkel a hülyeségekkel, pláne, ha nem lakodalmaskodtok.
2013. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem lesz lagzi, akkor nem kell semmilyen szokással foglalkoznod. Ezeket lakodalmakban szokás, a násznép "szórakoztatására". És ekkor általában vőfély szokta mondani ezeket...
2013. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Hallhatott ilyent, nálunk is bepróbálkoztak ezzel a nejem falusi rokonai, de elhajtottam őket a ferdef@szra.
2013. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) Akkor minden megy a maga kerékvágásában, ahogy az nekünk jól esik. Tiszta sor. :)
2013. máj. 10. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot.
2013. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ;)
2013. máj. 10. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Manapság ezeket már senki nem várja el, lagzin is csak az iszonyat faluvégi öregek...ne aggódj :) Ha meg nincs lagzi, végképp :D
2013. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lagzikon szokott lenni, de ezt inkább a vőfély szokta, hogy lukas kanalat ad a menyasszonynak, vagy elveszi a kanalat és úgy kell megetetnie a férjét :) ki kell találnia, hogyan. A feleség, már nem is menyasszony szed a férjének ételt. Akkor valóban van olyan, hogy etetik egymást. Azt hiszem van valamilyen szokás a leves utáni főétellel is, de most nem szeretnék butaságot írni. A tortánál szoktak a párok egy szeletet megenni egymás szájába tömve :D

De ha nem lesz lagzi, csak vacsi, szerintem ezt annyira nem kéne erőltetni, mert hülyén néz ki, hogy eldobod a kanalat, hogy akkor most te megeteted a férjed. Az egy kicsit erőltetett. :)

Szokták ugye, hogy a násznép üti a tányért, akkor az ifjú párnak csókolózni kell, és van olyan, ha a pár üti a tányért, akkor a násznépnek kell megcsókolnia a jobbján ülő illetőt. Nyilván ez akkor vicces, ha te is fiú vagy, és a jobbodon a haverod ül :)

Szerintem ezek nélkül is jó lehet a vacsi, nem kell túlerőltetni :)

Sok boldogságot, és remélem tudtam segíteni :)

2013. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!