Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért kérdezik, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezik, hogy azért van esküvő, mert terhes vagyok?

Figyelt kérdés

25 vagyok, 5 éve együtt, 3 éve eldöntöttük, 2 éve jegyesek vagyunk.

HÉT-NYOLC hónappal a dátum előtt kezdtük szervezni és szóltunk is róla mindenkinek.

Nem vagyok terhes és nem is nézek ki annak.


És mindenki azt kérdezi a szüleimtől, hogy-hogy most lagzi van, csak nem úton a gyerek? Terhes vagyok? Azért van esküvő, mert gyerek lesz?


Basszus 8 hónappal előtte kitűztük, kezdtük a szervezést, szóltunk, nem is értem, hogy jön ki nekik a matek. Már meg kellett volna szülnöm, ha azért tartjuk az esküvőt, mert terhes vagyok...


2013. máj. 19. 02:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Ha majd terhes leszel, akkor megkérdezik, hogy becsúszott vagy direkt? Most akkor megtartod?

Ha becsúszott akkor felelőtlen vagy, ha direkt, akkor hülye, aki ebbe a világba gyereket vállal.

Ha megszületik az első gyerek (akinek persze tuti rossz nevet választotok, ha idegen hangzásút akkor az a baj, hogy nem szép ősi magyar nevet, ha magyar nevet adtok akkor hogy fog ezzel külföldön boldogulni) akkor már a kórházba megkérdezik, hogy mikorra tervezitek a következőt. Mert egy gyerek nem gyerek ám. Ha gyorsan visszamész dolgozni, akkor minek szültél te önző karrierista, ha maradsz otthon 3 évig, akkor büdös neked a munka, a gyerekre hivatkozva lustálkodsz otthon.

A második gyereknél megkapod, hogy fogy a magyar, legalább hármat kellene vállalni, de amint bejelented, hogy terhes vagy a harmadikkal kiakadnak, hogy felelőtlenek vagytok és nem tudtok védekezni . (vagy ahogy egy apukának mondták: "mi vagy te, b.szógép???")


A lényeg: úgyis mindenért be fognak szólni meg hülyeségeket kombinálnak, tök mindegy hogy mit csinálsz!

Tojd le.

2013. máj. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Salx Narval ***** válasza:
95%
Az emberek már csak ilyenek, kombinálnak, kíváncsiskodnak, okoskodnak, stb.:D
2013. máj. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

1-es,nagyon jól leírtad:)))

Kérdező, ez tényleg így lesz, de ne is foglalkozz velük:)

2013. máj. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Elsőnek big like! :))

Tényleg így van! Én szerencsétlenségemre az esküvőnk előtt kicsit meghíztam a fogamzásgátlótól, mondjam se a lagzin 10-ből tizen megkérdezték; Jól látjuk, jön a baba? Tönkrevágták a jókedvemet! :( Nem kell velük foglalkozni!

2013. máj. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Egyes nagyon jol osszeszedett gondolat..

minden szo igaz.

2013. máj. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért kérdezik h terhes vagy e mert ( a környezetemből kiindulva) ha becsúszik véletlenül a baba akkor rögtön összeházasodnak a párok,mondván hogy néz ki hogy nem házasságba születik a gyerek ... :/
2013. máj. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Az l-esnek igaza van. De logikus ez a vélemény is. Ha 5 évig nem jutott eszetekbe összeházasodni, akkor annak "valami" oka van.
2013. máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Norandi ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Ha házasodtok az a baj, ha nem, az a baj. Ha jön a gyerek, az a baj,ha nem, akkor az. Ugyanez van a kistesóval is. Ha korán jön, azért szólnak meg,ha későn,akkor meg azért! Velem is ugyan ez volt. Valamit mindig találnak!
2013. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg az elsőnél a pont,fel is pontoztam.:) De valamelyest a 7-esnek is igaza van.Mi is több mint 5 éve vagyunk együtt és ha arra kerülne a sor,itt is tuti felmerülne ez ami Nálatok.... Egyébként meg azon se akadj ki,hogy az ilyen beszólogatók nem számolnak.Akiknek csak ennyi eszük van.... Jó házasságot Neked!:)
2013. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én csodálom, hogy nálunk nem kérdezte senki (még) meg..

Mi is 5 éve...most leszek 26..

5 hónappal a bejelentés utánra tűztük az időpontot...



Ha összeházasodtok szerintem utána lesz mindenkinek kérdése, mert manapság azért házasodnak általában, mert utána gyereket akarnak vállalni... (Még mi nem, úgyhogy várom mikor kezdenek el nyúzni miatta)

2013. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!