Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor kell megrendelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell megrendelni a menyasszonyi tortát?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy elég az esküvő előtt két héttel leadni a rendelést, vagy érdemes inkább 1-2 hónappal korábban? Illetve előre szokták az árát kifizetni, vagy majd csak az átvétel napján?


Köszönöm a válaszokat! :)



2013. máj. 28. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!:)

attól függ mekkora torta. de én 1 hónappal az esküvő előtt szeretném. legyen biztos,és hogy készen van.

és szerintem előre fizetnék :) jobb lerendezni,és beljebb vagytok. jobban lehet tudni h mennyi pénzetek van még.

sok boldogságot! :D

2013. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, nektek is sok boldogságot kívánok! :)
2013. máj. 28. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Esküvő előtt.
2013. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minimum 1-2 hónappal,azért mert jobb cukrászok egy nap több tortát csinálnak,azért kell előtte jóval,hogy beleférjetek a napi tortamennyiségbe.
2013. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap rendeltem meg a miénket,és augusztusban lesz a esküvőnk. De amúgy azt mondta a cukrász rá ér előtte 3 héttel! :)
2013. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedden délután telefonáltam, hogy szombatra kéne egy menyasszonyi torta. Megbeszéltük hány szeletes és milyen, pénteken bementem egyeztetni a részletekről és fizetni, szombaton ott volt az esküvőn isteni finoman, hajszálra olyannak, amilyennek kértük.


Persze előtte egy hónappal voltam bent, megkóstoltam pár féle tortát, megkérdeztem, hogy milyen állvány van, meg mivel ki volt írva, hogy 3-4 nappal előre kell tortát rendelni, ezért megkérdeztem, hogy esküvőre is elég-e, és akkor mondta a csaj, hogy elvileg elég DE a díszítés miatt nem, mert azt külön szerzik be, mert ugye az menyasszonyi tortára extrább és nem biztos, hogy 3 nappal előtte lesz készleten pl. marcipán virágból annyi és olyan, amilyet én akarok. Meg 1 hónappal előtte azt is mutatta, hogy még elég holt szezonban jártam ott, szóval ha a díszítés nem macerás, meg nem terveztem el 10 évesen hogy pontosan mi lesz rajta és hány, akkor ha 3 nappal előtte szólok az bőven elég. Amúgy azt mondta, hogy általában úgy 3 hónappal előbb már le szokták fixálni a legtöbben.


Hát én nem izgultam túl. :)


Fizetni a rendeléskor fizettem, nem is tudom másképp hogy lehet, igaz, nekünk a helyszínre szállították, így én nem is találkoztam senkivel, fogalmam sem volt mikor jött, elég érdekes is lett volna, ha ott elkezdenek keresni az étteremben, hogy hé itt a tortás ki kéne fizetni valakinek. :)


De legjobb, ha mindezt megérdeklődöd a kinézett cukrászdában, lehet máshol infarktust kapnak, ha te csak két héttel előbb mégy be. A szervezés során találkoztam ilyen szolgáltatóval is, aki másfél hónappal az esküvő előtt meg akarta magyarázni, hogy az apokalipszis közeleg és már kevés esély van rá, hogy meg tudjuk szervezni. (Holott a fő dolgok, zene-vőfély-ruha-helyszín már meg volt)

2013. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi vagy 3 hónappal esküvő előtt mentünk, ekkor csak megmutattuk, hogy milyet szeretnénk, de az esküvő hetén, kedden kell majd menni, amikor részletes megbeszéljük pl. az ízeket is.
2013. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!