Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a ruha nagyon kihívó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a ruha nagyon kihívó egy esküvőre? Túl fogom öltözni a menyasszonyt?

Figyelt kérdés

Ezt szeretném felvenni

[link]

A templomba veszek fel hozzá egy ugyanilyen színű bolerot amit utána leveszek, csak a templomba lesz rajtam


Ilyesmi lesz a menyasszonyi ruha:

[link]


Az esküvő augusztusba lesz


2013. jún. 25. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha van hozzá alakod is,akkor vedd fel nyugodtan,a menyasszonyt ebben a ruhában nehéz lenne túlöltözni.
2013. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nagyon szép,de világos lesz,ugye?Szerintem nem gond,ha olyasmit veszel fel!Csini
2013. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A színe ugyanilyen lesz királykék.

Amúgy szerintem is egy kicsit csicsás lesz a menyasszony ruhája de hát az ő esküvője, és egy embernek (jó esetben) egyszer van életébe esküvője, nincs jogunk ítélkezni :-)

2013. jún. 25. 13:29
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Kihívó nem, maximum kirívó.
2013. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha jó alakod van, jobban fogsz kinézni, mint a menyasszony. A túlöltözés szerintem nem azt jelenti, hogy ki vesz fel habosabb-fodrosabbat. Ez a menyaruha az én ízlésem szerint borzalmasan csicsás, a te ruhád sokkal szebb.
2013. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nem leszel feltűnés mentes, de szerintem bele fér, mert a menyasszonyi ruha nem semmi. Az esküvő nem csak a menyasszony számára, hanem a meghívottak számára is rendkívüli esemény, megilleti, hogy mindenki díszbe vágja magát. Én nemrég voltam esküvőn és mivel a programok leírása alapján nagyon puccos esküvőre számítottam, én is kitettem magamért. Nem öltöztem túl a menyasszonyt, de nagyon zavart, hogy sokan eléggé hétköznapias ruhában jelentek meg. Nem sokan dicsértek meg, erre Te se számíts, mert úgy ahogy nem illik túlöltözni az arát, úgy nem illik túl dicsérni egy vendéget sem. Végül is mikor vegyél fel egy ilyent, ha nem egy fontos napon? Majd írd meg ,hogy hogyan döntöttél, milyen volt.
2013. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Okés, majd megírom :-)

Végülis a menyasszonyt is megkérdeztem a ruháról, és azt mondta, hogy őt egyáltalán nem zavarná ha ezt venném fel, nem gondolná azt hogy kevésbé figyelnének rá miattam. És hogy biztos csini leszek benne.

Nem is a dícséretek miatt akarom felvenni a ruhát, hanem, mert sosincs alkalmam ilyen ruhákat felvenni, mert nemjárok színházba, bálba, operába, pedig nagyon szeretem az ilyen ruhákat :-)

2013. jún. 25. 13:51
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
maga a ruha nagyon szép, az én esküvőmön volt egy lány, aki fehér nyári ruhában volt, ami rövid volt. Nem akadtam ki, szinte fel sem tűnt, úgyhogy szerintem ez sem zavarna. De nem mindenki egyforma. A menya ruha elég feltűnő, úgyhogy ebből a szempontból nem fogod túlöltözni, viszont koszorúslánynak jobban el tudnám képzelni. ettől függetlenül tényleg nagyon szép ruha :) biztos csini leszel benne :)
2013. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Korrekt, hogy megkérdezted, és ha ő nem bánja, akkor meg nincs min vacilálnod. :-)
2013. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ehhez a menyasszonyi ruhához nem sok, de sima vendégként nem szokás ilyet felvenni. Ha közeli hozzátartozó, tanú, koszorúslány vagy, akkor esetleg.


Nekem személy szerint az ezüst részek nem tetszenek benne, pedig amúgy szép.

2013. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!