Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fontosnak tartjuk az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosnak tartjuk az esküvő dátumát, de a körülmények elég rosszak. Mit javasoltok? Nektek jelentett valamit a dátum, vagy ahogy jött?

Figyelt kérdés

Szóval fontosnak tartjuk, hogy azon a napon legyen az esküvőnk, amikor összejöttünk. Azon a napon volt az eljegyzés is a közelmúltban. Viszont ez a dátum legkorábban 3 év múlva estik péntekre. Előtte keddre és szerdára. Hétköznap meg nem lenne túl nagy sikere egy lagzinak, amikor másnap mindenki dolgozni/iskolába megy.

Fontosnak tartanánk ezt a dátumot, hogy évfordulón legyen az esküvőnk. Ti mit csinálnátok a helyünkben? Másik napot választanátok az esküvőre? Megszerveznétek hétköznapra? Vagy kivárnátok ezt a 3 évet?

Nálatok fontos volt a napja, vagy mindegy volt mikorra szervezitek az esküvőt?



2013. júl. 12. 14:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
46%

Én sem tenném hétköznapra, semmi esetre sem. ugyanis az még oké hogy másnap a nésznép munkába megy, de hogy sneki nem fogja magát jólérezni az tuti, mert a msánapon fog agyalni. (volt már ilyen családi összejövetelünk).


Ha azt érzitek, hogy a kapcsolatotok kibírja a 3 év eljegyzést, akkor szerintem semmi probléma nincs :)

De nyilván nagyon erős a kapcsolatotok, hogy ez egyáltalán felmerült. Szóval én mindenképpen arra szavazok hogy várjátok ki :)


ha meg mégse bírja ki a 3 évet akkor annyit is ért, de ne így legyen! :)))


Ui: viszont esküvő előtt 1 évvel korábban nem ajánlatos összeköltözni...

2013. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
Majd ha van egyéb problémátok is, ez abszolút lényegtelen lesz.
2013. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is voltak ilyen romantikus álmok, de egy idő után inkább az volt a fontos, hogy egy szép esküvőnk legyen.

Így aztán teljesen más dátumra esik :D

De így legalább kétszer ünnepelhetünk.

2013. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

Első válaszadónak: már évek óta együtt élünk, úgyhogy ez nem újdonság :)

2013. júl. 12. 15:02
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem lenne fontos, szóval csak ezért én nem várnék éveket, a hétköznap viszont mindenképp felejtős. Nekem azért sem játszik így a dátum, mert mi télen jöttünk össze, de téli esküvőt semmiképp se szeretnénk. :D
2013. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is az évfordulónkon volt az esküvőnk, de az eljegyzés utáni évben pont szombatra esett. Mi úgy voltunk vele, hogy akkor miért ne legyen pont azon a napon, viszont 3 évet nem várnék emiatt. Inkább azon a szombaton legyen, amelyik közelebb esik a dátumhoz. Hétköznapra nem tenném semmiképp.
2013. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem volt fontos dátum

am hétfőn volt így adtak időpontot

mondjuk és csak 2 tanúsat akartam de a szűk család azért ott volt

18:00kor volt 21:30 már mindenki elment haza :-)


ha fontos a dátum akkor várd ki

túlkép ha már együtt vagytok régóta akkor az a pár év már nem oszt nem szoroz :-)

viszont nagyon jó lesz h azon a napon lesz mikor ti akarjátok

én ezt tenném ha fontos lenne

2013. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is egy dátum amikor összejöttünk,amikor eljegyzett és az esküvő is.


Nekünk hétköznap volt,nem bántam meg,igaz mi csak szűk családdal voltunk,délután esküvő,étteremben vacsora,hajnal 2kor már vége volt,nem is terveztünk még ennyit sem.

30 fő vendég volt,senki nem leste az óráját,hogy holnap még csak szerda,munkába kell menni.

2013. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a dilemmám, kérdező. Sőt annyiban rosszabb, hogy 2 év múlva esne péntekre, de szombatra konkrétan 8 év múlva, a szökőévek miatt. :) Szóval marad a dátum módosítása.
2013. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk fontos volt a dátum, de jól jött ki :)


Én valszeg azt csinálnám a helyetekben, h a hétköznapi napon bemennék, szűk családi körben, meglenne a polgári, majd egy pénteki v szombati napon meglenne a lagzi ill. a templomi (már ha lesz nektek).

2013. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!