Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy kis esküvőn ugyan azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis esküvőn ugyan azok a szokások, mint egy nagyon?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a nagy nap, de pici esküvőt csinálunk, nem akarunk nagy felhajtást, meg sajnos nem is lenne rá módunk. Mindössze csak 25-30-an leszünk.

Polgári esküvő lesz, de lesz fehér ruhám, meg utána vacsora is. Eddig még csak nagy 100-150 fős lakodalmakon voltam és nem tudom, hogy mi a kis 25 főnkel példának okáért csináljunk-e menyecsketáncot, gyertyafény keringőt, nyitótáncot és ehhez hasonlatos lakodalmi dolgokat. Nem szeretnénk, ha lapos lenne a buli, de azt sem szeretnénk, hogy az indokoltnál nagyobb legyen a felhajtás.

Ti mit javasolnátok?

(Zene gépről fog menni, a vőfény pedig az egyik családtag lesz.)



2013. aug. 18. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
ha nem szeretnétek akkor nem kell :)
2013. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
*vőfély
2013. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Mennyecsketánc nálunk például biztos hogy nem lesz.

De mindenki azt csinál amit akar, így az legyen amit ti szeretnétek. Mondjuk nyitó tánc szerintem legyen, csak ne az az hirtelen hülyülve táncolás ami most nagy divat lett.

2013. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az idétlenkedés nekem se tettszik. Senkit nem akarok megbántani és tényleg van pár jó, de nem az én stílusom.

Én személy szerint szeretnék menyecsketáncot, mert szerintem jó hangulatú lenne tőle a dolog, csak nem akarok túlzásokba esni, hisz még sem egy 150 fős lagzi lesz.

Írnátok olyan dolgokat, amiket még nem tartanátok túlzásnak?

Előre is köszi!

2013. aug. 18. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a násznép nagysága határozza meg a túlzást! Egy hatalmas esküvőn is lehet sóherkedni, meg egy kicsin is nagyzolni. Csak az legyen amit ti szeretnétek, hisz a ti nagy napotok lesz és nem másé.
2013. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!