Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feleségek, akik vettétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, akik vettétek a menyasszonyi ruhátokat, ti eladtátok az esküvő után?

Figyelt kérdés
Kellett az érte kapott pénz, vagy csak nem láttátok értelmét megtartani? Én kicsit gondban vagyok, márkás ruhám volt (eredetileg félmillió forint körül volt az ára, én vagyok a második tulajdonosa), még mindig ér annyit, hogy ne 10-20ezer forintért menjen el az aukciós oldalakon. Viszont két problémám van, egyrészt hogy a méretem 34-36 között van, ami nem olyan gyakori a házasulandó nők körében (legalábbis egy szalonos hölgy szerint), ráadásul a ruha gombos/cipzáros, ezért nem lehet akkorát alakítani rajta, mint egy fűzősnél, így nyilván nehezebben lehetne új gazdát találni neki. A másik problémám, hogy kicsit sajnálom eladni, lehetséges azért, mert csak pár hónapja volt az esküvőnk :) Ti mit tettetek a ruhátokkal az esküvő után?

2013. szept. 28. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

4 éve vagyunk házasok, vettem a ruhámat, és a mai napig a szekrénybe van felakasztva.:)

Gondoltam, hogy túladok rajta, de nem jutottam el odáig.

Lehet megmarad emlékbe.:)

2013. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vennék menyasszonyi ruhát, mert utólag nehéz "túladni rajta". Egyik bnőm már több mint egy éve árulja a varratott magyaros gyönyörűszép ruháját, de még áron alul is drágának találja mindenki, így áll a szekrényben.
2013. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Én pont azért vettem meg, mert ugyanezt a ruhát kölcsönözni drágább lett volna, mint amennyiért az első tulajdonosa eladta, és így legalább biztos, hogy csak egy emberen volt, nem ki tudja hányan, szóval elsősorban anyagi megfontolásból döntöttem így :D
2013. szept. 28. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én béreltem az enyémet, pont azért mert úgy gondoltam hogy mit csináljak vele azután?

Megértem hogy te miért vetted meg, de én a helyedben eladnám. Nincs értelme a szekrényben tárolgatni, rakogatni.Azt már többet úgy sem veszed fel, nem is lenne értelme. Van aki úgy gondolja elteszi a lányának, de annak sincs sok értelme, hiszen más lesz a divat, lehet nem olyan lesz az ízlése vagy mérete.

Szerintem ne sajnáld eladni, hiszen úgy sem tudsz vele kezdeni semmit.

2013. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vettem az enyémet, mert így olcsóbb volt, mint kölcsönözni. Aztán felraktam vaterára és egyből el is vitték.
2013. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Vettem de felenkaz a szokas a ruhat babara adjak es a haloszobaban all parevig kiteve.

Aztan az elso baba bolcsojet ennek anyagabol varrjak.A maradekbol pedig keresztelo ruhat.

2013. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Külföldön esküdtem, és a családom nem tudott eljönni. Felszabattam a ruhát kendőkre, beszegettem a szélüket, és szétosztottam emlékbe.
2013. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is vettem a ruhámat.Az esküvö után 3 nappal már meg is vették :)

Kicsit sajnáltam ott hagyni,de jó esetben nem veszem fel többet :)

2013. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is eladtam.

Szintén olcsóbb volt megvenni első tulaldonostól,mint kölcsönözni.

Nekem is 34-36-ös közötti a méretem,2 hónap alatt vitték el úgy,hogy csak 4-en próbálták (első 3-nak kicsi volt).

Annyira nem ritka méret,inkább a szalonos hölgy ezel is lejjebb vitte volna az árat ha beadod hozzájuk.

2013. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!