Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A húgom és a barátnője esküvőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgom és a barátnője esküvője 2 hét különbséggel lesz. Néhány embert leszámítva ugyanaz a baráti társaság. Ilyenkor jó ötlet egyben tartani a 2 lánybúcsút vagy inkább legyen külön-külön?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jó ötlet, én magamból kiindulva örülnék, ha egy jó barátnőmmel együtt lenne a lánybúcsúm.
2013. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ milyen kapcsolatban vannak.

Részemről közös lónak ...

Beszéljétek meg, mi lenne ha. Aztán majd csak kiderül.

2013. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Van, aki örülne, van aki nem. Van aki úgy érezné, hogy még ezen az egy estén sem lehet a középpontban, pedig elvileg egyszer van ilyen az életben, van aki még örül is a közös bulinak. Te tudod, hogy a tesód milyen személyiség.
2013. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Én pl nem örülnék. a lánybúcsúm szóljon rólam. csak rólam.

tartsátok azt is két hét különbséggel:)

2013. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ötlet külön. De a menyasszonyoktól függ. Próbáljátok meg kipuhatolni valahogy. Ha mindkettőjüknek jó együtt, akkor végül is miért ne?
2013. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, ha akarják együtt tartani. Jó ha egyiküknek sem kell túl nagy kompromisszumot tennie a másik kedvéért.


Pl. ha egyikük chippendale műsort szeretne, a másikuknak ez nem fér bele, akkor nem szerencsés együtt tartani.

2013. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!