Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen esküvőtök lesz, kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esküvőtök lesz, kicsi vagy nagy? A szervezés úgy alakul, ahogy elterveztétek? Zökkenő mentes vagy vannak gondok a szervezésnél? Pl családtag miatt, eltérő ízlések miatt stb.

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 100 fő körüli lesz, és még vissza van 10 hónap. Kb. már minden le van foglalva, kivéve a ruhát, azt még nem is néztem. :)


Mindent én szerveztem, eddig minden szuperül alakul! Hál'Isten!


De pont a ruha az, aminek a kiválasztásától félek, mert minden családtagomnak más tetszik. Különösen van 1, aki nagyon megszól... mindenért. :/

2013. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekünk kb 60 fős lesz. Eddig jól alakul minden, a szervezéssel nincsenek gondok, csak annyi, hogy a család nem nagyon értett egyet 1-2 dologban a menüt illetően, hogy tálak legyenek vagy mindenki választhasson étlapról. Árban viszont ugyanott lennénk. Meg nálam anyim nehéz eset, mert neki nem nagyon tetszenek a ruhák, maiket kinézek, csak nem nagyon akarja megérteni, hogy én fogom viselni és nem ő, de úgysem fogom neki hagyni, hogy befolyásoljon. :) Meg a nagyszüleim a templomi szertartást mindenképpen templomban szeretnék, nekik az nem tetszene, ha a panzió kertjében lenne, mert, hogy a templomban szép, viszont emiatt a vidékieknek fel kell utazniuk, mert a templomi Pesten lenne a lagzi meg vidéken. De ezek még nem olyan nagy problémák, nem kerítek nekik nagy feneket, majd úgyis mi döntünk. :)

2013. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk 80 fos lagzink lesz... kisebb nagyobb elakadasok vannak, a parommal mindenben egyet ertunk, csak annyi fajta féle variácio van mindenre, hogy nehez kivalasztani a tokeleteset! nekunk juniusban lesz a lagzi, zene meg nincs, emiatt aggodok is! csaladtag nem szol bele egyaltalan mivel, mindent mi állunk!
2013. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Max 100 főben egyeztünk meg a vőlegényemmel, 94-et írtunk össze, nem puccos, de nem is snassz lagzit tervezünk. Minden szépen halad, nem sietünk el semmit, de nem vagyunk elkésve semmivel. Zökkenőmentesnek csak azért nem lehet mondani a szervezést, mert anyósom mindenbe belekavart. Sok dolgot másképp képzelt el, és nem fogta fel, hogy az a nap nem róla fog szólni, és nem kell szervezkednie. Parancsolgatott és kritizált, rengeteget vitáztunk vele. Jó pár hete nem találkozunk, azóta valahogy a vőlegényem és én is kivirultunk, jobban beleéljük magunkat a szervezésbe. :)
2013. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi lesz, tehát szervezés se nagyon kell :)

A cd-t még nem állítottuk össze véglegesen, de vannak kiválasztott számok. Egyedül a frizurám okoz gondot.

2013. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!