Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is baj, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is baj, ha nem törlöm az esküvői képeimet az egyik közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Bár a volt férjem egy éve meghalt (két hét házasság után) és nekem van új kapcsolatom még sincs szívem kitörni a képeket. Kellene?
2013. dec. 2. 19:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%
Engem zavarna a párod helyében. De az én vagyok.
2013. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%

Új párodat biztos zavarja,én ő érte megtenném,akármit mond.

(Kicsit álszent is,új kapcsolat mellett)

2013. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
65%
Úristen, ez nagyon durva. Nem igazán tudom, mit írjak. A képeket nem valószínű, hogy törölném (ha ilyen hirtelen kell megválnom valakitől...), de másrészt meg az, hogy egy éven belül a halála után már kapcsolatod van, és mellette ott feszítenek az esküvői képek, kicsit durva. Szerintem tiszteletlenség. Én nem igazán értem ezt, mert azért ennél a gyász hosszabb idő, főleg ha hirtelen halál választ el...
2013. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok híve (nagyon nem), hogy minden képet, élet eseményt meg KELL osztani bármelyik közösségi oldalon.

Te életed, nem tartozik minden másokra.

Őrízd a szívedben. Nem kell kirakni, attól, hogy az életed része, még bánthatja a barátodat,vagy bárki mást.

Az ilyen oldalakkal, ahol a legintimebb, magánjellegű ínformációkat megosztják, akaratuk ellenére is megbánthatnak másokat.

2013. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem sokáig gyászoltad szegényt...Csak azt nem értem, ha ennyire nem volt fontos az emléke, h egy éven belül már be is pasiztál, akkor, miért vannak fent a képei.


Töröld már ki, légyszí.

2013. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem egyáltalán nem baj, teljesen természetes, hogy még kötődsz a férjedhez. Ha egy kicsit is ért a párod az emberi lélekhez, akkor tudnia kell, hogy most még azért van szükséged rá, hogy segítsen elviselni az űrt. Ha most türelmes, és feltétlenül tud szeretni, idővel majd be is tudja tölteni azt. Ez nem könnyű időszak, csináld azt, amitől neked könnyebb, ne foglalkozz másokkal!
2013. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
49%

Érdekes emberke vagy.Egy éve halt meg a férjed de már új kapcsolatod van,de az esküvői képeidet nem akarod törölni. :/

Lehet hogy nem szereted eléggé a mostani párodat? Ezt azért mondom,mert ha szeretnéd akkor megtudnál válni a képeitektől.Amúgyse hiszem hogy nem gyászolod...Lehet hogy azért van új kapcsolatod, mert nem akartál egyedül maradni?

Ha tényleg szereted a mostani párodat akkor hogyan tudod elnézni a volt férjedet az oldaladon? Nem zavar,hogy esetleg zavarja a párodat?

Megoldás: Vagy töröld a képeket és temesd el magadban a volt férjedet és csak a mostani párodra koncentrálj! Ha ezt nem tudod megtenni valld be,nem szereted úgy a párodat mint a volt férjedet! Vagy ne töröld a képeidet és tégy úgy mintha nem tudnád hogy ott vannak a képeitek.Folytass struccpolitikát és tégy mindent úgy ahogyan eddig!

2013. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%
#6 vagyok. Hihetetlen, mennyire csak fekete-fehérben tudnak gondolkozni az emberek! Komolyan, itt mindenki úgy csinál, mintha kizárólag észvesztő szerelemből menne bele bármiféle kapcsolatba, mintha ő sosem "bántaná" azzal a párját, hogy nem ezer fokon lángol. Ehhez képest alig látok magam körül olyan párt, akik nem csak valamiféle megszokásból, az egyedülléttől való félelemből vannak együtt. De másokat a földbe döngölni, az mindig megy!
2013. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

Egy évig szokott tartani a gyászidőszak, nem értem hogy miért lenne furcsa hogy új kapcsolata van. Meggyászolta, megsiratta, de szerintem a férje sem akarta volna hogy élete végéig feketébe öltözve sírjon otthon a sötét sarokban.

Nem azt írta hogy a temetés után két héttel minden éjjel mással hált.

2013. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%
Én nem törölném. Igaz, hogy elváltam, meg azóta új házasságom is van, de a régi esküvőm is igaz volt, az életem történetéhez tartozik. Ha egy új férjnek nem tetszene az, hogy a régen meghalt férjem képét őrzöm, hát egy kalap székletet nem érne az az ember. Talán nem is lenne ember.
2013. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!