Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez normális viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva ki vagyok akadva. A vőlegényemet nem érdekli semmi ami az esküvő szervezéssel kapcsolatos. Még öltönye sincs, hiába faggatom különböző témákkal mindent rám hagy. Ennyire nem érdekli őket ez, vagy mi van.


Pedig már csak 5 hónap van hátra



2013. dec. 30. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
tudom, hogy az a szokás, hogy már egy évvel elötte el kezdik szervezni az esküvöt..de mi pl. esküvö elött 2 nappal vettük meg a ruhákat. szerintem 5 honap még rengeteg idö.
2013. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
az enyém is ezt csinálta, a vége az lett, hogy a ballagási öltönyét vette fel...
2013. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Mivel pasiról van szó, normális. :)

Mondd meg neki, hogy most 4 hónapig nem gyötröd, addig szíveskedjen rendezni az öltönyt, mert utána ráaszállsz. :)

Azért az 5 hónap elég hosszú idő.

2013. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

2. vagyok.. miért lettem lepontozva?

szeptemberben sikerült elrángatni öltönyért, októberben volt az esküvő. Csakhogy ilyen kis határidővel nem vállalták a varrást, konfekciót meg nem vehettünk, mert nem éppen az a méret... testépítő, így ami derékban jó lett volna, a háta felére passzolt, ami meg vállban jó volt, az alá befért volna egy 9hós terhes has...

2013. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Hát azért 5 hónappal előtte még nem kell öltöny... ha méretre szabatják is elég 2 hónappal előtte...


Az viszont szerintem baj, ha nem érdekli semmi. Nálunk a férjem nagyobb bulit akart, mint én, ő gondoskodott az italról, a pénzügyekről elsősorban, de a dekorról is beszéltünk, hogy mindkettőnknek tetsző legyen, a fotóst is az ő igénye szerint válaszotttuk stb. Bár 5 hónappal előtte szerintem elég, ha megvan a helyszín, az időpont, a menyasszonyi ruha, a fotós és ha kell akkor a zenekar, esetlegesen az időpont a sminkesnél és a fodrásznál. Arról bőven ráértek még egyeztetni, hogy mi legyen a menü, a zene, a dekor, milyen virágai legyenek a menyasszonynak, stb... szóval lehet, hogy azért nem érdekli nagyon a dolog, mert korainak tartja, és igaza is van.

2013. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Én teljesen megértelek, 5 hónappal a lagzink előtt azt szerettem volna, ha a fontosabb dolgok már rendben vannak. A férjem öltönye 8 hónappal a lagzi előtt már a szekrényben állt készen. 4 hét volt, mire elkészült a méretre szabott öltönye. Elkeserítő lehet, hogy semmi nem érdekli! A férjemnek is volt ilyen időszaka, mikor úgymond besokallt, hogy minden a lagzi körül forgott egy éven keresztül. Szerintem kérd meg az egyik férfi barátját, hogy menjenek el együtt megvenni az öltönyt! Úgy sokkal bulisabbnak fog tűnni neki is, ha utána még esetleg sörözni is elmehetnek, és te is megnyugszol egy kicsit. Mikor lesz a nagy nap? :)
2013. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Alig két hét van hátra, és még arra se tudtam rávenni, hogy az öltönyét (a szekrényből) felpróbálja :D De szilveszter után belehúzunk, igazából én is még csak most fogok alkalmi ruhát venni, az esetleges fogyás-hízás miatt inkább vártam vele.
2013. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Kinek mi a normális...én el sem tudtam volna képzelni, hogy a férjem, annak idején ne vegyen részt a szervezésbe 100%-osan. Nagyon sok mindent önállóan intézett. Ha láttam volna, hogy érdektelen, akkor lefújtam volna az egészet. Minek erőltessem, ha Őt nyilván valóan nm érdekli az egész???

De ezt neked kell érezni, hiszen Te készülsz vele összekötni az életed mindörökre.


25N

2013. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Mi is most szervezzük az esküvőt nyárra. Az én párom is azt mondta szervezzem meg, de ahogy jönnek a dolgok (fotós, dj, dekoráció) egyre jobban belelendült. :)Sőt a menü az az ő dolga, őt jobban érdekli, hogy mit együnk, igyunk. Én kikerestem pl a helyet, ahol jó áron van székszoknya, elmentünk és ő kiválasztotta a színt. De én biztos nem csinálnám egyedül, ez a kettőnk napja és nekem fontos, hogy úgy legyen ahogy ő is szeretné.
2013. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Mi 4 hónappal előtte tűztük ki az időpontot,csak utána kezdtük el szervezni.:) Szóval van időtök még bőven. Lehet, hogy azért nem érdekli, mert besokallt. Nem vagy nagyon rápörögve a témára? Nyomasztó lehet, ha másról sem tudsz beszélni csak az esküvőről.
2013. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!