Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen zene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen zene a legmegfelelőbb egy esküvő utáni mulatságra?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen zene a legjobb? A gépzene, az egy- kéttagú szintetizátoros zenekar vagy a tisztán élőzenét játszó öt-hattagú banda?
2009. dec. 9. 06:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Minden féleképpen mulatós, ezt lehet több zenekarral, vagy csak egy szintetizátor és mellette énekel valaki,de hangulatosabb egy 3-5 tagú zenekar.
2009. dec. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudsz fizetni egy nagyobb zenekart, az biztos hangulatosabb.
2009. dec. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a 4-5-6 tagú zenekar az igazi, sajnos nekünk ez nem fért bele (sem az árba, sem a terembe, mármint annyira kicsi volt, hogy vagy zavaróan hangos lett volna, vagy hiányos a zenekar.) Mi úgy éretük, hogy a számítógépről játszott sok féle zene többet ér, mint egy 2tagú kamuzenekar. De ez egyéni ízlés kérdése.
2009. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem rá kell venni néhány jobb hangú ismerőst, hogy énekeljen pár dalt. De akár karaoke estet is lehet csinálni, az sem rossz, és ingyenes.

Persze az élőzene jobb, csak meg kell fizetni.

2009. dec. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A neten már több helyen lehet találni lakodalmas előadókat,saját honlapjukon a zenéjükbe is bele lehet hallgatni.Én a youtube-n szoktam nézegetni,hallgatni őket.Javaslom,hogy írd a keresőbe a menyasszonytánc,menyecsketánc,lakodalmas,esküvő és hasonló szavakat,rengeteg találat lesz.Általában a zenekar neve és elérhetősége ki van rakva eléjük.Ha majd ezeket nézegeted,látni fogod,hogy egy jó vőfély tud igazán nagyot emelni az esemény hangulatán,adja meg emlékezetes,vidám,pörgő,ütős,hangulatos óráit.

(Nekem most a Szatmári Dáridó a kedvencem).

2009. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy dj-t fogadtunk, ő akármilyen zenét lejátszott nekünk számítógépről, és nem lagziszenészi minőségben. A hangfalakat a táncparketten belefé fordította, így az asztalok mellett nem bömbölt a zene, lehetett beszélgetni, tánc közben a parketten viszont jól szólt rendesen a zene.


Mindenki imádta, tetszett a vendégeknek, azóta is kapunk pozitív visszajelzéseket, és a dj ötletét mások is ellesték tőlünk. :-)

2009. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A barátnőmék lagzijában tavaly egy aradi zenekar játszott. Fergeteges bulit csináltak, az első pillanattól, mikor a terembe értünk egészen a lagzi végéig (reggel 6:30!) állandóan foglalt volt a táncparkett és minden féle zenét játszottak, még klasszikus zenét is pop ritmusban, rockot és technót is. És ami még nagyon fontos: hatan voltak, és nem került csak annyiba, mint egy háromtagú (kamu)banda.

Ha valaki esetleg meghallgatná őket, a Youtube-ra irja be: Poly-Dy

Köszi még egyX a válaszokat! :X

2009. dec. 10. 16:54
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 tagú szintis volt, és igazán remek volt :D
2009. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is egy szintetizátoros volt és bármilyen fajta zenét eltudott játszani de mulatós volt!Mikor lesz a nagy nap?
2009. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A nagy nap május elején lesz Szegeden és nagyon szeretném a már fent említett zenekart megbízni (Poly-Dy Party Band). Nekem nagyon bejön a zenéjük, a stílusuk és a hozzáállásuk is. Hatan vannak és fuvarköltséggel együtt 180e Ft.-ért jönnének. Szerintetek megéri ez a véleményem szerint remek együttes ezt a gázsit?
2009. dec. 14. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!