Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek idén lesz az esküvőjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek idén lesz az esküvőjük, Nektek mikor lesz? Izgultok már? Milyen helyszínen lesz tartva? Milyen lesz a ruhátok, csokrotok és a dekoráció?

Figyelt kérdés

Ha tudtok képet is küldhettek. :)

Mindenkinek sok boldogsàgot kívànok! :)



2014. márc. 20. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Május 31. Zila kávéház télikertje.

Dekoráció csak simán fehér abrosz pezsgőszínű középpel és szalvétával, és színes virágok az asztalon. Nagyon szép a hely, üveg a teteje és gyönyörű zöld növények lógnak róla, így nem kell több dekoráció. Egy fényfüggöny még lesz, de ennyi.


Csokrot még nem tudom, azt is színeset szeretnék, de még nincs ötletem. Illetve ahogy a képeket nézegetem, csak az van meg, hogy milyet nem szeretnék.


Ruha: ekrü színű szatén, pántos és V kivágású. Nagyon szép. Fazonra ilyesmi, csak amit én választottam, nincs fenn a honlapon.

[link]


Izgulni még nem izgulok. Arra ott lesz az utolsó hét :)

2014. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt jól hangzik,biztos szép lesz minden.:)

Nekem is a Bonjour szalonból lesz a ruhàm.:)

2014. márc. 20. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Május 17.-én lesz, egy nyaraló étterem részébe.

Ott is lehet aludni, mivel nyaraló :)

A dekoráció lila fehér lesz, a ruhám is lila-fehér lesz.

a csokrom lila rózsa.

2014. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ősz elején lesz egy hotel éttermében, és még nem izgulok. :) Inkább várom már, persze tuti hogy 2 hónappal előtte már parás leszek :D

A ruhám ekrü színű részben csipkés lesz.

A csokor és a dekoráció ugyanolyan színű lesz, egyébként egyszerű, de ízléses. :)


Sok boldogságot!

2014. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!