Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eljegyzési gyűrű lehet egyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrű lehet egyben "házassági" gyűrű is?

Figyelt kérdés

Tehát amit veszek eljegyzési gyűrűt az lenne a karikagyűrű is.


100.000 tól kezdődnek a normális eljegyzési gyűrűk.

a karikagyűrűt nem tudom de biztos az is rohadt drága. :S

thx



2014. márc. 23. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

A magyar szokásoknál eleve így van, egyből a karikagyűrűvel kérik meg a feleségjelöltet és a vőlegény is viseli. A köves gyűrű amerikai hóbort.

Amúgy nem tudom hol nézted, de én annó 30 ezerért gyönyörű fehérarany köves gyűrűt kaptam.

2014. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Frigg ***** válasza:
82%

Lehet, nálunk is így volt. Bár meg kellett harcolnom érte :D Férjem amerikai, így alátámasztom az első hozzászóló válaszát. Ő minden áron szeretett volna köves gyűrűt is, én pedig nem. Így végül kiegyeztünk egy egyszerű ezüst, de nagyon szép kelta mintás karikagyűrűben. Sokkal jobban passzol hozzám és a stílusunkhoz.


Szóval a válaszom igen, lehet így is :)


23/N

2014. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Nyugodtan lehet a kettő egy és ugyanaz, ha szeretnéd.


A normális gyűrűk pedig tényleg ennyinél kezdődnek kedves első, te gondolom műanyag (cirkónia) köves gyűrűt kapnál, azt nem nevezhetjük éppen minőséginek.


Kérdező, ha a gyűrű árán szeretnél spórolni, akkor gyémánt helyett egyéb színtelen drága/féldrágakövet választanék (nem brilliánst, ha nem fér bele), és egyéni árajánlatot kérnék több ékszerészetnél is.

A legtöbb eljegyzési gyűrű olyan 60-80.000-es kategóriáig cirkónia, ami valóban rablás egy darab műanyagkőért.

2014. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
ha tényleg szereti a lány, akkor nem azt nézi, miből van a kő meg mennyi volt a gyűrű, kedves 3-as...
2014. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Egy szóval sem mondtam, hogy nézni kellene, szerintem sem érdekel egy menyasszonyt sem az se, ha függönykarikából is van.


Csak arra reagáltam, hogy 100.000 alatt tényleg szinte lehetetlen minőségi gyűrűt találni, és hiába szép a 30.000-es sokaknak, attól még nem minőségi.

2014. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
A cirkónia nem műanyag. Lehet, hogy mesterségesen állítják elő, de attól van olyan szép, mint egyes természetes kövek.
2014. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha szerinted a műanyaggyöngy van olyan szép, mint a természetes, akkor a te szemedben biztos a cirkónia is igazi gyémánt :)
2014. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így szeretném. Semmi értelmét nem látom a köves gyűrűnek, van már belőle elég nekem itthon, amit örököltem vagy ajándékba kaptam.

Az eljegyzési gyűrű számomra az egyszerű karikagyűrű. Bal kézen szokás viselni az esküvőig, utána pedig átkerül jobbra.

2014. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!