Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre mi volt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre mi volt a legjobb ajándék amit kaptatok?

Figyelt kérdés
Amink a legjobban örültetek. Pénzen kívül.

2014. jún. 8. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sárvári wellness-hétvége.
2014. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Húuuha..


Tupperware mámor elegancia tálszett


Kukta ( erről kikérték a véleményem, egy tefal kuktat kaptam, ami parolőbetétes..hát..annyit róla, hogy aamnak sosem vettem volna meg, és nem azért mert nem szívesen használom;) használjuk( férjem is nagy konyhatündér:))


Feldo box ajándékot kaptunk, ami nagyon ötletes volt

Nagyon sok mast is, de ezek amiket ajnlanék, mert pl én nagyon örültem a hibiszkusz virágoknak a pezsgőbe, de ez másnak nem biztos... Vagy gravíroztt tulipanpoharat, mi pálinkásak vagyunk nagyon, nekem ez különleges..stb..stb..stb

2014. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi a gépelésért...



:$

:$

2014. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Feldobox - világ zamatai
2014. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lakásfelújítást :)
2014. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy olyan dobozt, ami tele volt cukormentes édességekkel, legjobb fajtákkal. Nem ehetünk cukros dolgokat, de ezt nem sokan veszik komolyan. Nagyon örültem, hogy valaki mégis.
2014. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
hát ajándékot nem nagyon kaptunk, de volt egy nagyon ötletes :) egy doboz, amiben különböző tárgyak voltak, nem tudom a nevét, de imádom :) a mai napig ki van rakva a polcra :)
2014. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Viccen kívül pénz. Kiegészítette azt a pénzt amiből koncertjegyeket vettünk a kedvenc együttesem (nightwish) 2012-es bp koncertjére...


Nagyon örültem hogy egyszer eljutottam rá. Pár hónappal később a kedvenc énekesnőm kivált a csapatból..szóval következő koncert ha lesz is, arra már nem is megyünk el. Meghallgatom az új albumokat is, de nem megyek el többre. Amire elmentünk a férjemmel, az nagyon klassz volt, örök emlék:)


Illetve egy doboz puzzle, amit összeraktunk. Az egyik közös fényképünk volt az. Már összeragasztottam, és ott van a polcon az esküvői csokrom )vázában úgy ahogy volt kiszárítottam), a legjobb feleség, legjobb fér feliratos bögrék, és a gyűrűs dobozok mellett.:)

2014. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

görögországi nászút :)

a vendégek nagy részétől pénzt kaptunk, abból felújítottuk a lakást.

2015. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!