Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy alakul az ültetési rend,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul az ültetési rend, ha a vőlegény és a menyasszony szülei is elváltak, új családot alapítottak, tehát 4 örömanya és 4 örömapa van?

Figyelt kérdés
Tovább bonyolítja a helyzetet, hogy az elvált felek ki nem állhatják egymást, nem ültethetők egymás közelèbe.

2014. aug. 23. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Huhha.. En igy csinálnám :

apos+uj feleség Apuka +uj feleség Vőlegény menyasszony anyuka+ uj férj anyós + ujferj

2014. aug. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

"4 örömanya és 4 örömapa van"


Bocs, de ezen behaltam...

:)

2014. aug. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Kövessétek a régi alapszabályt: házaspárok vendégségben nem ülhetnek egymás mellett.

A menyasszony mellett az édesapja, a vőlegény mellett a saját édesanyja, a többiek a vendégek mellett.

2014. aug. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálnám, hogy a menyasszony mellé tenném az apukáját párjával, mellettük a vőlegény apukája a párjával. Másik oldalon a vőlegény mellett az anyukája párjával, mellette a menyasszony anyukája párjával.

Így elég messze kerülnek egymástól a gyűlölködők is, meg megmarad a szokás is, hogy menyasszony az apja mellett, vőlegény az anyja mellett ül.

2014. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
AZ egyessel és a négyessel értek egyet, én is így csinálnám.
2014. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy szülők elváltak meg újra házasodtak még nem lesznek gyereknek új szülei ugyan úgy ültetném öket 2 örömszülött.
2014. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menyasszony mellé az anyukáját a párjával, melléjük a vőlegény apukáját a párjával. Vőlegény mellé az anyukáját a párjával, melléjük a menyasszony apukáját a párjával. De nálunk azért így, mert anyukák harcihisztit kapnának, ha nem a gyermekeik mellett ülhetnének. :)
2014. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szülőket, milyen ültetési módot bírnának elviselni? Azért egy esküvőn az eredeti apa-anya a fontos, nem az új párjuk.
2014. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én rosszul gondolom, de én a menyasszony mellé az apukát mellé az anyukád, a vőlegény mellé az anyukát mellé az apukát ültetném. A párokat pedig a vendégek közé. Semmi keresnivalójuk az új társaknak szerintem a főasztalnál, akkor is ha párokat egymás mellé illik ültetni. Ebben az esetben ti vagytok a hangsúlyosok, és bírják ki a volt házastárs mellett, és bírják ki a saját párjuk nélkül, hiszen ők a szülők és ennyit meg kellene tenniük.. Ha pedig nem megoldható, mert erre nem hajlandóak, akkor én csak a menyasszonyt és vőlegényt ültetném egy külön asztalhoz, csak ők lennének a főasztalnál, mert szerintem hülyén nézne ki ha az összes szülőt összes párjával a főasztalhoz ültetnéd.. Mintha valami nagy kolónia lenne a család..
2015. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne az saját ellentétük, az én esküvômön ne gyulölködjenek. Ha addig sem bírják elviselni egymást inkább ne is jöjjenek. Életem legszebb napján nem hiányoznának az ilyesfajta atrocitások
2018. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!