Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Komárom Tata környéken (akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komárom Tata környéken (akar 60-70 km) tudtok jo fodrászt, sminkest ajánlani? Olyat akinek megtudom nézni a munkáit neten.

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 19:34
 1/7 anonim válasza:
0%
Keress rá a neten
2014. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondod? Szerintem most is a neten vagyok es itt keresem. Egyébként nem találtam azért kertem itt segítséget .
2014. szept. 4. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Tatabányán sminkes:

[link]


[link]


Józsa Virág asszem tatai, de sztem mindeketten házhoz is mennek. Mindkettő profi sminkmester.

2014. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:) fodrászt nem tudsz ajánlani ?
2014. szept. 4. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Tatabányán a Bárdos lakóparkban járok fodrászhoz,, Misák Renátához. Az esküvői frizurámat is ő csinálta. Róla viszont semmit nem találok neten, sztem nincsenek így fent munkái.
2014. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt is voltam egyszer, itt vannak képek is:

[link]


Viszont ő nekem túl modern volt :), pedig nem vagyok egy maradi alkat

2014. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper. Koszonom szépen .
2014. szept. 4. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!