Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Komárom Tata környéken (akar 60-70 km) tudtok jo fodrászt, sminkest ajánlani? Olyat akinek megtudom nézni a munkáit neten.

Keress kérdéseket hasonló témákban: konty, fodrász, smink, esküvő

2014. szept. 4. 19:34  Privát üzenet  

A válaszok
Keress rá a neten

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2014. szept. 4. 19:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem mondod? Szerintem most is a neten vagyok es itt keresem. Egyébként nem találtam azért kertem itt segítséget .

# 2/7Időpont 2014. szept. 4. 19:37 Privát üzenet

Tatabányán sminkes:

[link]

[link]

Józsa Virág asszem tatai, de sztem mindeketten házhoz is mennek. Mindkettő profi sminkmester.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2014. szept. 4. 20:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom:) fodrászt nem tudsz ajánlani ?

# 4/7Időpont 2014. szept. 4. 20:10 Privát üzenet
Én Tatabányán a Bárdos lakóparkban járok fodrászhoz,, Misák Renátához. Az esküvői frizurámat is ő csinálta. Róla viszont semmit nem találok neten, sztem nincsenek így fent munkái.

# 5/7Időpont 2014. szept. 4. 20:15 Privát üzenet

Itt is voltam egyszer, itt vannak képek is:

[link]

Viszont ő nekem túl modern volt :), pedig nem vagyok egy maradi alkat

# 6/7Időpont 2014. szept. 4. 20:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szuper. Koszonom szépen .

# 7/7Időpont 2014. szept. 4. 20:34 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki esküvőjén nem mulatós zene van, az ha menyasszonyi táncot akar, azt milyen zenére járja? Csakis kizárólag mulatósra lehet?
A barátnőm cigány zenét akar a lagzikban, és csak arra tud táncolni, de nem cigány. Mit csináljak?
Tudnátok ajánlani jó éttermet Tatabánya/Tata/Oroszlány környékén ami jó, akár esküvőre is?
Megbízható nőgyógyászt keresek Tatán és a környéken? Akár győri vagy Székesfehérvári is lehet. Tatabányától óva intettek.
2.5 éves a kislányom és még nem nagyon akar beszélni csak pár szót mond mama tata baba kuka tej enni meg még pár szót mond amúgy értelmes kislány meg értünk neki mindent küzd...
Tata, Tatabánya, Oroszlány városokban van olyan fogorvos, akár maszeki alapon, aki foglalkozik gyermek fogszabályzással?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Esküvő rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!