Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogy vettétek fel a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vettétek fel a kapcsolatot a szolgáltatókkal? Mi ez a "divat", hogy nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

A legtöbben ugye kérik, hogy írj emailt. A legtöbb helyről 1-2 napon belül érkezett a válasz. De most pl. két helyről is több, mit 2 hete várok. Felhívtam őket, egyikük "elfelejtett" válaszolni, hogy már foglalt, a másik meg szabad, de sok a dolga, majd ír... hogy lehet így hozzá állni?! Vagy csak nekem van ilyen szerencsém? Mennyi időt kell várni egy árajánlatra normál? Én vagyok türelmetlen? Most is negyedik napja várok egyre. (Én azt gondoltam1-2 nap alatt tud mindenki ajánlatot adni, esetleg írni, hogy bocs nem érek rá.) Nekem viszont nem áll szándékomban senkit zaklatni. Ha nem kell a pénzem, akkor nem kell.

Ti talalkoztatok ilyesmivel? Vagy kezdjem el hívogatni őket?


2014. szept. 28. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, botrány, amit egyesek megengednek maguknak. Tapasztalatom szerint az még a jobbik eset, amikor egyáltalán nem válaszol, mint az, h megígéri, h jön, aztán mégsem. Én rászoktam arra, h egyszerre akár négynek is szólok, aztán aki a leggyorsabb, megcsinálja a munkát, a többit meg lemondom.
2014. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilye...de azoknak a munkájuk is olyan, jobb is ha nem folytatja velük az emebr a közös munkát.

Aki jó és kompetens a válaszol,més egprőbál megnyerni magának, és megbízható...

Úgyhogy nem a legjobbakat fogtad ki, ezek szerit

2014. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Én eleve kizártnak tartottam,hogy (a fotósok ajánlatkérési mail-jén kívül)

írásban kommunikáljam le ezeket. Mi mindenkit telefonon kerestünk.


26N

2014. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi eddig éttermet, fotóst és varrónőt kerestünk fel, mindet emailben. A kedvenc éttermünk válaszolt azonnal (külön kérte is, h emailben beszélgessünk, mert egyrészt az visszakereshető, másrészt nem mindig tudja felvenni a telefont), ami este volt, nem is számítottunk rá, hogy 10 percen belül jön válasz... a másik (B terv) azóta sem. Nem gond, mert végül is a kedvenccel meg tudtunk egyezni és lefoglalni.


A fotósok közül is mindkettő válaszolt azonnal, a varrónő weboldalán pedig ki volt írva amúgy is, hogy két hét határidőt kér a válaszra, és a második héten meg is érkezett a válasza, most csak arra várok 2 napja, hogy a címét írja meg, az időpont és az összeg megvan... :D


Szóval, aki nem válaszol, vagy nincs külön kérve, hogy várjunk a válaszára ennyi határideig, vagy a határidő után nem válaszol, az így járt, kell keresni másikat, szerintem.

2014. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én építőiparban dolgozva látom ezt, soha senkit nem lehet elérni. És úgy kell mindenkit keresgélni, noszogatni hogy ugyan már, dolgozz egy kicsit.


De egyik volt évfolyamtársam pl azt mondta, náluk a statikus olyan, hogy folyton csak halogat, és vagy fel se veszi a telefont, vagy kifogásokkal jön...


De magam is tapasztalom sokszor, hogy ha igénybe vennék egy szolgáltatást, akkor a nagy részük utolérhetetlen...bezzeg a panaszkodás megy, hogy nincs munka...hát így jó hogy nincs...

2014. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért nem is értem egyébként a dolgot, mert nagyrészt keresett, drága, és minőségi szolgáltatókról van szó. Bár lehet, hogy nekik túl jól megy a bolt, nem tudom. Mindenesetre nem profikhoz méltó hozzáállásokkal találkoztam eddig többször is. Néha az az érzésem, hogy érezzem magam megtisztelve, amiért én vagyok a szerencsés, aki náluk hagyhatja a pénzét.

Természetesen tisztelet a kivételnek, akadt bőven az is.

2014. szept. 28. 10:52
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

nalunk is tervben van...

En e-mailt is irtam,de inkabb hivtam oket es szemelyes talalkozot beszeltem meg.. nekem van 1 alom helyem,ismerem az eteleket is de szemelyesen akarom megbeszelni,mindent "lezsirozni" a fotost ismerem,fb-n beszeltem vele,zenekart is ismerem szemelyesen ( Delhusa Gjon) ot csak skypon hivtam :D Nekem ebbol a szempontbol konnyu dolgom van/lesz.. csak az ettermet kll foglalni.. de a helyedben mindent hivnek és szemelyes talalkozot beszelnek meg mindenkivel es mindennel.. az e-mail? basszus 2014-ben vagyunk es tojnak ra...

2014. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak a fotóst kerestük fel e-mailen keresztül, de ő egyszerre válaszolt. Virágos, fodrász, varrónő, kozmetikus az volt, akihez már réges-régóta jártunk. Az éttermet felhívtam, és a főnök mondta, hogy menjünk és személyesen beszéljünk át mindent. A zenészt ismerősön keresztül szereztük, így őt is telefonon hívhattuk. A legkalandosabb talán a fotózás helyszínének a lefoglalása volt. Egy kastély kertben fotózkodtunk. A kastélyhoz hiába mentünk, mert a biztonsági őrök elküldtek minket, neten nem találtam hozzá számot. Az volt a szerencsénk, hogy édesapám emlékezett rá, hogy egy régi osztálytársa mesélte neki egyszer, hogy szerelt ott valami vízvezetéket. Így kikerestük őt a telefonkönyvből (évek óta nem használtuk akkor már a telefonkönyvünket), és felhívtuk, hogy nem ismer-e valakit, aki tudna nekünk segíteni. Kiderült, hogy de, ismeri kertészt, akinek viszont nem tudja a számát, de azt tudja, hogy kivel jött össze, és az illető hölgy a nagybátyám régi szerelme volt, akiről tudta, hogy hol lakik, így elmentünk hozzájuk. Pont otthon volt a kertész, aki végül megbeszélte a tulajjal, hogy mehetünk, ha egy összeget felajánlunk a falu templomának felújítására. Végül kiderült, hogy minden pár így fotózkodhat ott, és elég lett volna a paphoz menni, de mi nem odavalósiak voltunk, így nem tudtuk ezt. :-)
2014. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Az igen, 8-as, szép sztori, nem semmi! :)
2014. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Én egyből telefonáltam. Úgy mindenkinek könnyebb. HA felveszik, már sínen vagyok. Nem kell várnom.


A nővéremnek egyszer felejtettek el válaszolni egy szállodai étteremtől, 2 hétig, reklamálás után ingyen kapták a díszítést, mélységes elnézéskérés után.



Aki nem ír vissza, vagy nem válaszol, biztosan nem állnék szóba. Én fizetek és ők csinálnak úgy, mintha én lennék értük...

2014. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!