Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Testvérem hajtja igába fejét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jonyka kérdése:

Testvérem hajtja igába fejét hamarosan. Szeretném meglepni egy produkcióval (bármilyen meglepi ami nem köthető annyira anyagiakhoz, rövid és élvezetes) a lagziban. Minden ötletet szívesen várok. Mi lenne az?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Mit takar a "produkció"? Énekelni akarsz?
2014. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
a youtube-n találsz esküvői meglepetés táncokat.
2014. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Értesz valamihez? Mert ha nem vagy klasszis énekes/táncos vagy elmúltál 8 éves akkor ne égesd magad. Milyen produkcióra gondoltál? Gondolom ott lesz egy csomó ember, mindenki téged fog nézni.


Ha nagyon jól énekelsz/táncolsz/hangszeren játszol akkor még elmegy, de gondolom ha így lenne nem tetted volna fel a kérdést.

2014. okt. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

És biztosan örülnének is neki?


Én nem örültem volna, ha valaki nekiáll produkálni magát. Alapból kínos, hát ha még nem is úgy jön össze...

2014. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen produkció elég kockázatos szerintem is. A vendégek a párra kíváncsiak, nem a rokonság előadásaira. Ha a menyasszony-vőlegény áll elő pl. egy tánccal, de nem tökéletesen sikerül, csak jól érzik magukat és mindent beleadnak, azt a közönség is pozitívan értékeli. Ha ugyanezt rokon adja elő, akkor annak minimum 100%-osnak kell lenni és nagyon rövidnek. De én még így sem örültem volna neki!

Egyedül számomra az lett volna elfogadott, ha például hangszeren játszik az illető, vagy a kedvenc közös dalunkat énekli el. De profi szinten!!! Csetlő-botló előadás inkább ciki, a párnak is.

Az a lényeg, hogy csak akkor gondolkodj ezen, ha azt élvezhetően meg tudod valósítani.

2014. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Az jutott eszembe, hogy talán készíts nekik ajándékot. Akkor nem produkcióval állnál elő, mégis adnál nekik valamit, ami személyes.

Ha jól tudsz festeni, agyagozni,vagy intarzia ilyesmi


Vagy pedig: amennyiben nagyon jó humorod van (mások szerint is!!!), esetleg összeállíthatnád te a kisfilmet, amiben a gyerekkori képeiket mutatjátok be. Ez most elég nagy divat, de ehhez is tökjó zene kell, élvezhető összeállítás és ami a legfontosabb, hogy amit közben mondasz, az vicces is legyen és élvezhető.

2014. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max egy kedves beszéded írj össze :)


Pl. párom családjában hagyománya van, és amikor a szűk családi eljegyzési ebédet tartottuk, párom édesapja szólt pár kedves szót, illetve volt neki szülinapja a bartaival, és ott is több barát tartott beszédet, emlékekről, közös rosszalkodásokról, stb, az egyikük leírta szép papírra kézzel és átadta a felolvasás után. Illetve esküvőn is voltunk, a barátja fiának esküvőjén, ahol szintén többen tartottak beszédet, ő is természetesen. Szóval szerintem, ha nem vagy ügyes hobbi táncos, zenész, énekes, akkor beszédet érdemes max tartani.

2014. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 7-essel. Amcsi filmekben is látni ilyet, sokkal helyénvalóbb mint bármi más.
2014. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A beszéd nem rossz ötlet.
2014. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszédet tartanék, válogatnék régi közös képekből gyerekkorunkból és lehet, hogy egy albumot is összedobnék belőle. 5 percnél semmiképpen ne legyen több ez sem, mert akármennyire is örülnek neki, nem kell eltúlozni a dolgot, sokan nem szeretik, ha valaki produkálja magát egy esküvőn. Van egy csaj a rokonságunkban, aki minden esküvőn énekel. Irritál. Nem lenne rossz a dolog annyira, ha nem lenne minden énekében 2-3 éktelen hamis hang. És a többség mintha nem is hallaná, mindig agyondicsérik.

Nálunk a húgom annyira kiborult az esküvő előtt, hogy nem akar játékokat mert nem akarja, hogy ott kelljen produkálnia magát és nagyon reméli, hogy a nagybátyánk sem fogja előadni magát és produkálni magát a család előtt, hogy még beszédet sem mertem mondani. Ültem a helyemen, néha táncoltam egyet és csendben voltam. :D

2014. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!