Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Békéscsabán vagy Gyulán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békéscsabán vagy Gyulán tudbátok mondani termet kb 120 főre?

Figyelt kérdés

Olyan kell ahol kényelmesen elfér ennyi ember és marad tánctér is.

Esetleg árát is tudtok mennyiért lehet bérelni?


2014. okt. 5. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. Fiume hotel b.csabán.
2014. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha kifejezetten ettermet keresel, akkor Gyulan tudom mondani a Park ettermet, ahova nagyon visitva fer el 120 ember ugy, hogy valakiket a terasz reszen kell ultetni. Ezt az ettermet szoktak mondani, hogy 120 ferohelyes, de nem igazan. Nincs kulon berleti dij.


Tudom a Gelleny birtokot, ott tobb terem van, kulonbozo nagysaguak. Nem vagyok biztos benne, de talan 100-200-300 ezer a berleti dij, a terem nagysagatol fuggoen.


A korhaz etterme is eleg nagy, nagyon jol is foznek, nincs kulon berleti dij.


Zsigmond konyha, szinten nincs kulon dija a teremnek, mivel helyben foznek.


Roman giminek van szinhazterme, nem tudom az arat. Az asztalokat es a vacsorat a Gyula konyharol szoktak hozni.


Ki lehet berelni a sportcsarnokot is, nem kell az egeszet, le lehet valasztani reszeket. Az arat ennek sem tudom.


A Tolgyfat nem ajanlom, nagyon rossz a kialakitasa, de elfer 120 ember.


Ezek mind gyulaiak voltak.

2014. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem még eszembe jutott a kastély váriban. Ott is lehet érdeklődni, bár bizti nem olcsó.


Ha a Park hotelt választjátok, nagy előnye, hogy a mellette lévő Csigakertben meg lehet tartani az esküvőt.:


[link]


Ennél az építménynél pl.

2014. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja és:


[link]


NEM reklám.

Ezen az oldalon bejelölheted a települést, és kiad egy csomó termet.

2014. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Békéscsabán a fiume, phaedra, a csabagyöngye esetleg.
2014. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bcsabán voltam lagziban a Fiume-ban, a Phaedra-ban és a Körösök Völgye Központban (vagy mi az... a malom melletti ligetben). A nyáron gyönyörködtem a Csabagyöngyénél egy esküvőn, a stégen volt a ceremónia, a vacsi gondolom valamelyik termében volt. *-*
2014. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amik még kimaradtak a felsorolásból: Gyulán a Vígadó, de ez bérleti díjes, a Fenyves Hotel, de ott lehet, hogy 120 ember nehezen fér el.
2015. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!