Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Árérzékeny esküvőt szervezünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árérzékeny esküvőt szervezünk 2015-re. Olyan HELYSZÍNEKRE/KONCEPCIÓKRA várok Tőletek javaslatokat, ahol mindent megcsinálnak egy kézben és van ott szállás is, és 1M Ft-ot összességében nem haladja meg nagyon. Ötletek?

Figyelt kérdés

Eljegyzés 2013-ban volt, jövő ilyenkor már a családalapítás lennea cél, addig pedig praktikus lenne egy "rendes esküvő"-t is tartani.


Sajnos amit az elmúlt 1 hónapban találtunk, mind-mind összességében meghaladja a lehetőségeinket, zsákutcának ígérkeznek az utak, amin próbálunk elindulni.


Nagyságrendileg 70 felnőtt és 20 gyermek vendéggel kell számolnunk, hallottam olyan példáról is, hogy a vendégek szállásával együtt valamilyen kastélyban beleért a pár 1M Ft-ba. Budapesten, vagy valamiyen jól megközelíthető vidéki helszínen (nem falusi, tanyasi) szeretnénk egy megfizethető, modern hangulatú, egyszerű bulit rendezni, mulatós zene és templomi szertartás nélkül. A rokonok szállása képezheti külön ajánlat részét.


Nem szorulok rá buta és kötekedő kérdésekre, vagy a fogalmazásmódom javítgatására! (akinek inge, öltözhet)

2 diplomás, vezető beozstásban dolgozó nő vagyok, a kérdésemre tessék értelmesen válaszolni, nem bármit is kritizálni abban, hogy mit nem írtam le, vagy miért úgy, ahogy.



2014. okt. 15. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A miénk itt volt: [link]

Aludni is lehet rajta, a kaja meg isteni volt. (Nem olyan, mint amikor csak úgy betérsz enni, hanem az esküvőn 6 csillagos.)

És ez nem kötekedő, csak kíváncsi kérdés: a 2 diplomás, vezető beosztású külön bánásmódra érdemes? Vagy miért tartottad fontosnak közölni?

2014. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Ja hogy rád tekintettel kell lenni, mert 2 diplomás vezető beosztású vagy? Azt a mindenit, mi nem vagyunk ám a beosztottjaid. :) Eléggé nagyképű vagy nem gondolod? (ja és nem az esküvő részre gondolok)
2014. okt. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Szívességet kérsz idegenektől, az emberek a szabadidejükben, ellenszolgáltatást nem várva segítenek itt. Szerintem nem kéne ilyen lekezelő stílusban írnod, mert nem fogsz értelmes választ kapni, persze nem is érdemelsz.


Nem tudom, milyen egyetemeken szerezted a diplomádat, de úgy tűnik ezt egyiken sem tanították. Egy kis kedvességgel sokat elérhet az ember.

2014. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Bence_ ***** válasza:
100%

Ne bántsátok! Neki ez fontos, neki ez a mérce. Ezért mondja el mindenhol. Gondolom az árak nem csökkentek, de csak a kaja 80 főre több lehet mint az akeret amit írtál.

Szerintem Budapesten nehéz kihozni ennyiből. De kinek mi az igénye, kinek mi a fontos.

2014. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Bence_ ***** válasza:
Miért baj ha kritizálnak? Elgondolkodsz rajta és vagy elfogadod vagy nem foglalkozol vele. De végig gondolod, hogy miért is kaphattad.
2014. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

lenne nem egy ötletem

de nem írom le mert a modorod méreten aluli...


de ha ilyen "okos" vagy akkor miért idegenektől kérsz segítséget hee???

2014. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Esélytelen! 70 fő önmagában 700 ezer forintba kerül (étel ital tekintetében) legalább, ha a 20 lurkóra nem számolnak semmit mert alig eszegetnek még akkor is. A szállás ha nem számolsz durván akkor is 3-4 ezer forint/fő/éj. Fotós/filmes 150eFt+150eFt minimum, ha normális végeredményt szeretnél. A ruhák már kérdéses, ki lehet fogni kiárusításon 30-40eFt/fő áron is, de nem ez az általános. Zenekart normálisat megint csak nemigazán találsz 150-200e Ft alatt, de ha ezen spórolsz és DJ-t hívsz, azt sem úszod meg 80-100e Ft alatt. Azt meg, hogy ez a kérdés mennyire provokáló és bosszantó alapból hagyjuk is. Minden kell, szervezzék is meg helyetted, a reális ár kb. negyedéből? Ha ennyiből meg is tudod szervezni (Te magadnak, nem más helyetted) szállással együtt biztosan nem fér bele még úgy sem ha a szokásos filléreskedő magyar hozzáállást alkalmazod, aztán meg jössz ide sírni, hogy nem olyanok lettek a képek, hogy nem tetszik a videó, mégsem volt finom az étel és még így is sokkal többe került mint amennyit rászántál.
2014. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Én vagyok a Fortunás: ott a 6 év alatti gyerekeknek ingyenes, 6-12 között 50% kedvezmény, ha nem szombaton tartjátok, akkor plusz 10% kedvezmény, és a dekoráció is lehet spórolni (mi futót kértünk az asztalra, és végül székszoknyát is, de a dekoráció többi részét mi csináltuk. A zene nem volt sok, mert valaki azt adta ajándékba, hogy az ismerőse zenélt (különben lehet ilyen dolgokat kérni nászajándékba, sokat számít, és értelme is van, hogy valaki süssön tortát, a másik zenéljen, a harmadik dekoráljon, a legtöbben örülnek, hogy olyat csinálhatnak, amihez értenek, és nem kell agyalniuk az ajándékon).
2014. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Köszi a segítő válaszokat, szivesen várok meg hasonlót, hátha akad még a világban kedves és segítőkész ember! :)


A 2 diplomát azert jegyeztem meg, hogy nehogy le ragadjon a beszélgetés az itt sajnos túl gyakori személyeskedésnél és a másik fél oktalan, öncélú kritizálásánál.

Nem nézek le senkit, ismét látnunk kell a hozzászólásokon, mindneki magát járatja le itt ugy, ahogyan nem szégyenli.

Köszönöm!

2014. okt. 15. 12:40
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Bp. és környékén ez elég necces lesz. Vidéken meg a szállás miatt lesz magas az ár.


Én idén keresgéltem helyszíneket, és ahol nem 10 000 ft/fő feletti vacsoraajánlatot adtak az ez a hely:

[link]

Kiskunmajsán van.

Ha jól emlékszem 6-7000 ft a vacsora+ital.

Szállás nem közvetlenül a rendezvényháznál van, hanem van kollégium, ami elég baráti árakkal dolgozik:

[link]


Mondták, hogy a helyi üdülő övezetben is lehet házakat bérelni, ha a kollégium nem megfelelő.


Mi az utazás miatt vetettük el a helyet, pedig messze itt kaptuk a legjobb ajánlatot.


A lényeg, hogyha olcsón akarod kihozni, akkor semmiképpen ne nagyváros környékén keresgélj.

2014. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!