Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Örömanya fehérbe volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömanya fehérbe volt az esküvőn. Vélemény? (Fehér vagy fekete a cikibb? )

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
nem ciki Sem a feher,sem a fekete.Farmer nadrag(kek)csikos poloval-na az ciki.De en mar olyat is lattam.
2014. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne ciki? Gondolom nem habos-babos ruhában volt, mint a menyasszony
2014. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem ciki, hanem illetlenség. De csak akkor, ha tiszta fehér/fekete. Mert ha mondjuk egy fehér alapon virágos vagy pöttyös mintás, vagy nagy színes szalaggal átkötött ruha színes kiegészítőkkel (cipő, táska, ékszer), akkor még elmegy.
2014. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Fehérben csak a menyasszony lehet.
2014. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Magyar hagyományok szerint abba is kell lenni az örömanyának.
2014. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Én úgy tudom, hogy három szín, amit biztosan nem illik viselnie az a fehér, fekete, és a vörös.
2014. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező! Ki vagy a sztoriban? Szerintem ciki, együtt tudok érezni a menyasszonnyal, az én anyósom tavaly talpig feketében érkezett az esküvőnkre és végigzokogta a szertartást. :-(
2014. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Az örömanyának eleve vagy fehérben vagy feketében kell lennie. Legalábbis a magyar hagyományok szerint.
2014. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmi ruha fehér kiegészítőkkel...

2014. okt. 29. 18:28
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egyik sem ciki. Főleg, ha mondjuk egy 50-es örömanyáról van szó. Menyasszonynak biztos nem nézte senki, és amennyibe a ruhák kerülnek, nem hiszem, hogy gáz az sem, ha feketében van, mert olyanja kb. mindenkinek van elegáns, ami mindig mindenhova megfelel. Újat venni meg nem mindenkinek van pénze, főleg egy alkalom miatt. A fiataloknak egyszerű, vesz egy nyári ruhát és kész, de egy idősebb nőnek normális minőségű, elegáns, vállalható ruhát találni 20-30 ezer forint. Inkább 30. Én kerestem anyámmal ruhát az esküvőmre, hát nagyon nehéz egy 50 körüli nőnek olyan ruhát találni, ami jó minőségű, nem mamás, nem is Medveczky Ilonás vagy huszonéveseknek szánt, és megfizethető is. Végül 30 ezerért találtunk rá normálisat, de én nem ragaszkodtam volna hozzá. Volt egy magában nyomott csipke mintás fekete kosztümje, szerintem jó lett volna, de ő akart újat.
2014. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!