Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen beltéri helyszínt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen beltéri helyszínt ajánlanátok egyházi esküvői szertartásra Budapest körzetében?

Figyelt kérdés
Vannak elképzelések: világos, esetleg sokablakos terem, de sok mindenre nyitottak vagyunk. Most nem vacsorahelyszínre gondolok, hanem ahol az egyházi rész (beltéren) lebonyolítható. Ha ismertek szebb, modernebb református templomokat, azok is érdekelnek, de most főleg ilyen elegánsabb termek, amelyek után érdeklődök. Tudom, hogy a neten vannak esküvői helyszínek, de - ha sok kompromisszumot kell is kötni - olcsóbb helyszínt keresünk, mint amiket ezek az oldalak általában kínálnak. Jöhet bármi ötlet, ha voltatok valahol szép esküvőn, vagy ha nem is esküvőn, egy konferencián bármi, amely helyszín szerintetek esküvői szertartásra is alkalmas. Minden építő választ és tanácsot nagyon köszönök! :)

2014. nov. 11. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Svábhegyi [link]
2014. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Czipó Éva ***** válasza:
100%

A belvárosi Harmónia Palota, a Városligeti tó mellett található Városliget Café, a Budavári Szalon, a városmajori Barabás Villa, ezek mind-mind nagyon szép és elegáns helyszínek.


Személyes kedvencem a Barabás Villa.


Ilyesmikre gondoltál?

2014. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, ezek szuper ötletek. :)

A svábhegyi gyülekezetben még nem voltam, de nagyon tetszik. Nem tudom arra mennyire nyitottak ott, hogy a saját lelkészünk adjon össze, és ők "csak" a helyszínt adják, de ha ez kivitelezhető lenne, az szuper lenne... (mindenképp a "saját" lelkészünket kérjük meg a házasságkötésre, csak a mi gyülekezetünknek nincs ilyen szép temploma, azért nézelődünk.) na de majd utánajárok, a hely nagyon szép. :)


A Barabás villa tényleg nagyon szép, ott egyedül az ártól félek, de most amit találtam róla (egy ugyan 6 évvel ezelőtti menyasszony fórumhozzászólásában) olcsóbb, mint más helyek, amiket néztünk. :)

Nagyon köszi, a továbbiakban is, ha valaki ír még, szívesen fogadjuk az ötleteket!!

2014. nov. 12. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagytétényi kastély


Én csak a vonatról szoktam nézegetni, de egy e-mailt megérhet:

[link]

2014. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!