Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyum ötvenes éveiben jár és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum ötvenes éveiben jár és hamarosan újra férjhez megy. Az esküvőre jöhet-e velem a párom, aki velem azonos nemű?

Figyelt kérdés
Huszas éveimben járó fiú vagyok. A család még nem tudja rólam, hogy meleg vagyok. Még az esküvő előtt szeretném elmondani anyuéknak, hogy már 5 hónapja együtt vagyok a párommal. Nem tudom, hogy reagálna, de nem akarok én lenni az egyetlen, aki pár nélkül megy az esküvőre. Mit javasoltok?

2014. nov. 16. 18:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az a javaslatom, hogy ne anyud esküvője előtt borítsd a bilit!
2014. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 gömbicica ***** válasza:
68%

nem tenném!!!

ha eddig nem volt sürgős megtudnia, akkor nem ráér még?

menj egyedül.

nem 200 fős lagzi lesz biztosan, érezd jól magad a "párod" nélkül egy estén.

2014. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
Inkább ne. Az esküvő rólad és a párodról szólna anyukád helyett.
2014. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De így legalább megtudná az egész család a dolgot egyúttal és nem kellene többet titkolóznom és kifogásokat keresnem, hogy miért nem mutatom be a párom.
2014. nov. 16. 18:29
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Ez a bejelentés nagyon mély sebeket fog ejteni. Lehet hogy önmagát fogja hibáztatni érte, lehet hogy téged nem akar látni. Lehet hogy a párodon verné le a keserűségét, mert téged szeret.

A helyedben nem tenném tönkre az ő esküvőjét amire készülődik anyagilag és lelkileg.

Maximum elhívhatod a párod mint a legjobb barátod, és csak az esküvő után mondanám el a helyedben. Ha esetleg nem a közeljövőben lesz az esküvő hanem mondjuk nyáron, akkor természetesen előhoznám a témát, de készülj rá hogy nem egy-két napba kerül az infó megemésztése.

2014. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj,hogy így rólad fog szólni a nap és te leszel a téma,pedig anyudékról kell,hogy szóljon. Én sem most mondanám el.
2014. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Anyukáddal beszéld meg. Övé az esküvő. Ha azt mondja hozd, akkor hozd, ha megkér, hogy majd máskor akkor máskor. Szerintem így fair.
2014. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Mármint a máskor alatt, nem másik esküvőt, hanem másik alkalmat értek.


Egyébként te ismered. Hogyan viszonyul a melegekhez?

2014. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se az esküvőn jelentsd be.

Én elég liberális vagyok a témában, de szerintem hatalmas bunkóság lenne. Pont a helyszín és az időpont miatt.

Vagy abban reménykedsz, hogy ott nem akadna ki?

Szerinted amúgy hogyan reagálna, ha négyszemközt mondanád el neki?

2014. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"Egyébként te ismered. Hogyan viszonyul a melegekhez?"


Hát már célzott rá, hogy el tudná fogadni azt is, ha egy fiút mutatnék be, mivel 25 vagyok és még nem volt barátnőm. De egyúttal az is látszik rajta, hogy csalódott lenne ebben az esetben, mert szeretne unokákat, bár ezt így konkrétan nem mondta.

2014. nov. 16. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!