Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki terhesen, nagy pocakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki terhesen, nagy pocakkal ment férjhez, milyen ruhája volt?

Figyelt kérdés
Tudnátok linkelni párat? Januárban lesz az esküvőm, addigra már 6 hónapos terhes leszek, és elég tanácstalan vagyok ruhaügyben.

2014. nov. 24. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen típusú ruhák nagyon szépek:


[link]


[link]


[link]

2014. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első és az utolsó tetszett.Én 7 hónapos voltam anyám rám erőltetett egy fodros ruhát azzal,hogy abban nem látszik a pocakom,bele mentem,de nem éreztem benne jól magam,amellett ugyanúgy látszott a pocakom és akik jöttek az esküvőre úgyis tudták,hogy babát várok.Szóval válaszd azt amelyik neked tetszik!

Sok Boldogságot Kívánok!

2014. nov. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Mindenképpen egy mell alatt szabott, görög fazonú ruha, hogy kényelmes legyen neked is aés a pocaklakódnak is.


[link]

2014. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első hozzászóló linkelt azok nagyon jók. Én is ilyesmire gondolok, szerintem nagyon csinosak és széppé teszik a kismamát. :)
2014. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Czipó Éva ***** válasza:
100%

A pinteresten találsz nagyon sok ötletet ruhára, csak annyit írj be a keresőbe, hogy pregnant bride.


Itt pedig egy angol nyelvű útmutató:


[link]

2014. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem a terhes nőknek miért az a szempont, hogy ne látszódjon a pocakjuk. Én is 7 hónapos terhesen mentem férjhez, és olyasmi ruhám volt, mint amit az első válaszoló is linkelt. Laza, könnyed, hasamra simult, és teljes mértékben látszott a hasam, de ez miért is baj? Az oké, ha a túlsúlyos nők olyasmi ruhát választanak, amiben karcsúbbnak tűnnek, ezt meg tudom érteni, na de egy terhes nő miért akarná elrejteni a hasát? Nyilván akit meghívsz az esküvődre, azzal vagy olyan viszonyban, hogy hogy tudja terhes vagy, ezt a "hogyan tudjam el a hasam" dolgot sose értettem. Ez nem a kérdezőnek szól, persze, csak úgy kibukott belőlem, mert annyira kérdés van, hogy milyen ruhám legyen amiben nem látszik a pocakom.
2014. nov. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapos voltam, kismama menyasszonyi ruhát béreltem :) vannak külön ilyen üzletek :)
2014. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Utolsó vagyok, közben megtalaltam az oldalát :)

2014. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!