Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért cserélik le a mennyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cserélik le a mennyasszonyok a fehér esküvői ruhát éjfélkor vörösre?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem mindenki vörösre. Mert éjfélig menyasszony, de éjfél után - azaz másnap - már menyecske.
2014. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

[link]


"Ha éjfélig bírja a strapát a pár, akkor a menyecsketánc – szigorúan pirosban, amivel jelzi, hogy ő már bizony ifjú asszony és nem lány –"

2014. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
éjfél után - "másnap" már nem szűz fehér menyasszony, hanem asszony
2014. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem kötelező lecserélni. Már nem olyan merevek a szabályok. Valamint nem kötelező pirosra cserélni sem. Mindenki úgy szervezi a saját esküvőjét ahogyan akarja, és ahogy neki tetszik, ha valamit nem akar megtenni akkor nem kell.

Voltam már olyan esküvőn ami reggel 6.ig tartott és a menyasszony nem öltözött át.

Amúgy is te vagy a menyasszony amit mondasz az a szentírás! Vagyis amit te akarsz annak kell lenni, nyugodtan kiverheted a balhét, ha valaki belemerne szólni.

2014. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 mantis religiosa ***** válasza:
88%
Gyakorlati haszna is van a lecserélésnek. A menyasszonytánccal véget ér az esküvő protokoláris része. Utána már az ifjú feleség kötetlenebbül, kényelmesebben szórakozhat a vendégekkel, ami menyasszonyi ruhában esetleg nehézkes.
2014. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

"Amúgy is te vagy a menyasszony amit mondasz az a szentírás! Vagyis amit te akarsz annak kell lenni, nyugodtan kiverheted a balhét, ha valaki belemerne szólni.

"

Az a lüke vőlegény csak asszisztál...

2014. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

ma 20:22

Én tökéletesen tudtam menyasszonyi ruhában bulizni reggel 5ig. Fantasztikusan éreztem magam benne, nem cseréltem volna le a világ minden kincséért sem egy olyan ruhára, amit bármikor felvehetek majd az életem folyamán.

2014. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

"Az a lüke vőlegény csak asszisztál..."


Még nem találkoztam olyan vőlegénnyel aki maga tervezte volna az esküvőt, jó, beleszól pár dologba, de úgyis a menyasszonyé az utolsó szó, mert tudja egy okos vőlegény, hogy egy nő gyerekkori álmába nem lehet beleszólni...


Viccet félretéve:


Én arra gondoltam, hogy általában anyós(mindkét oldalról) szeret beleszólni abba, hogy milyen legyen az esküvő, nem beszélve a "kedves és segítőkész" tanácsokról, és az elavult szokások betartatását követelő okoskodó jóakarókról.

2014. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Mert így szokás, asszony lesz a lanybol, ahogy a dal is mondja. Apukám addig bírta sírás nélkül, míg meg nem látott a menyecskeruhában, ami nekem ugyanannyira különleges volt mint a menyasszonyi ruhám, ugyanis anyukám menyecskeruháját alakítattam át.

Azt már csak pluszban jegyezném meg, hogy az én férjem ugyanúgy kivette a részét a szervezésből mint én, keresett szolgáltatókat, ő készítette a meghívókat, és még sorolhatnám.

2014. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mantis religiosa ***** válasza:
94%
Az előző válaszomban arra gondoltam, hogy ha pl. kicsit oldottabb hangulatban bulizik, esetleg összekoszolódhat a menyasszonyi ruha, (vörösbor, csokitorta, cigaretta égésnyom, stb. ), és a tisztítás, javíttatás sokba kerülhet. Ez nem csak a menyasszony hibájából történhet, az emelkedett hangulatú násznép miatt is véletlenül.
2014. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!