Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Világos, enyhén sárgás tónusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világos, enyhén sárgás tónusú bőrhöz milyen színű esküvői ruha illik?

Figyelt kérdés
A szemem zöldeskék, a fogaim pedig csontszínűek, akármit csinálok velük, az alapszínük ilyen, a körmeim is sárgás árnyalatúak, tehát a hófehér szóba sem jöhet.
2015. jan. 12. 00:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
menj el egy pár alkalommal szolizni amíg lesz egy kis színed, a körmödre rakj egy kis körömerősítő átlátszó körömlakkot, esetleg műkörmöket (az nagy divat a menyasszonyoknál) a fogaid meg senkit nem fognak érdekelni (a fotókon ki lesz fehérítve/retusálva) nehogymár ezek miatt ne vegyél fel az esküvődre fehér ruhát... még ha az 5. házasságod lenne azt mondanám oké, de ezt nem írtad...
2015. jan. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%

tyu.... Nehogy emiatt fajjon a fejed :)

Ahogy az elso irta... egy kis szoli,par alkalom nem kell sok lesz egy kis szined :) a kormeidet festesd be,mukorom akarmi,a fogad meg.. :D ha sok sok penzed van kifeherittetheted de besargul ugyis...... :S szoval ez a megoldas es lesz feher ruhad :) amugy meg ha nagyon nagyon nem szeretnel szolit sem feher ruhat akkor tort feher legyen :)

2015. jan. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Egészséged amúgy rendben van?

Jó ötlet a szolárium, de ha mindenképpen idegenkedsz a hófehér ruhától, akkor válassz csontszínűt, olyat, ami szinte fehér, de mégsem vakító krétafehér. De azért érdemes nagyon megfontolni a választást, mert az igazi menyasszonyi ruha tényleg fehér.

2015. jan. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia, hőfehéret semmikepp , ne allna jől.

Ivory vagy ekrü ruhat nézz,


Az enyémet sem mindtad meg, hogy m hőfehér, amíg mellé nem tettel egy olyat. Fehérnek tünik

Ki kell prőbálni..


Nekem hőfehér a bőröm sötét a hajam, azt gondolnád a hőfe hér jól áll, aztan nem

2015. jan. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Próbálgass mi áll jól.


Nekem világos a bőröm, szolizni sem tudok, úgyhogy az nem volt opció. Világoskék a szemem és világos szőkésvörös a hajam.


Azt hittem, hogy ekrű, törtfehér szín fog jól állni, mert a fehérrel egybeolvadnék. Ehhez képest a fehér volt a jó.

2015. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ahogy leírtad, látatlanban azt mondanám, hogy te nyár van, főleg ha nem sötét a hajad.

[link]

2015. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, szóval: te nyár vagy...
2015. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sötétszőke a hajam, és inkább hamvas, mint arany. Amolyan szürke, fakó, semmilyen szín. És igen, viszonylag világosnak számít (kb. 7-es vagy 8-as, ha valaki ért hozzá).
2015. jan. 12. 16:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én pl, amikor bementem 2 szalonba érdeklődni, mindkét helyen rögtön mondták, hogy ne fehér ruhát válasszak, hanem ekrüt, mert az sokkal jobban fog állni. Úgyhogy szerintem Te is menj be, és kérd ki az eladók véleményét.
2015. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pasztellszínű, csinos és kellemes kislány lehetsz. Értelmes és szerény,ahogy szavaidból kitűnik. Ez azonban fájdalmas megállapításod: " Amolyan szürke, fakó, semmilyen szín." Ha ilyennek látod hajadat, kicsikét színezd be! Nem festékre gondolok, csak adj neki valami kis fényt és színt. Lehet ilyen hajszínezőket kapni.
2015. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!