Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit "kérjek" nászajándékba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit "kérjek" nászajándékba, ha a vendégek ragaszkodnak hozzá, hogy ajándékot vesznek és nem pénzt adnak?

Figyelt kérdés

Engem őszintén meglepett, hogy milyen sokan vennének inkább ajándékot. Én mindig pénzt adtam mindenhol. A problémám csak annyi, hogy mindenünk van a háztartásban, mert évek óta együtt élünk. És mivel korábban mindketten saját háztartást vezettük, így szinte mindenből kétszer annyi van, mint szükséges. (Edények, poharak, kávéfőző, mosógép, ágynemű...) Már így is rengeteg dolgot elajándékoztunk vagy eladtunk amikor összeköltöztünk,és így is tele a pince. Ilyesmire tényleg semmi szükségünk. Egy-két embernek még tudtam tippet adni (pl. egy szép ágytakaró), de tényleg nem tudom mit mondjak nekik azon kívül, hogy rájuk bízom.

És nem arról van szó, hogy mindenképpen pénz kell. Nem azért hívom meg őket, mert bármit is elvarok, hisz tudom jól, hogy ajándék nélkül is sokban van egy esküvő a vendégeknek. De nem tudom kezelni a szituációt, mert nem akarok számomra haszontalan dolgokat kapni, viszont ha azt mondom, hogy nem kérünk ajándékot, elég ha velünk ünnepelnek, az sem tetszik senkinek. Ha azt mondom,pénznek,esetleg ajándékutalványnak örülnénk,az sem jó,mert személytelen szerintük. Ti hogy oldottátok ezt meg?


2015. márc. 7. 11:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Annyira lerí a vendégeidről , hogy nem is igazán akarnak adni nektek. Csak azért nem választják ezt a verziót mert cikinek érzik.

De ahogy olvastam a válaszokat annyi minden dolgot írtak kényszerből, mert ugye a vendégek pénzt nem akarnak adni. Ahogy olvasgattam a válaszokat nem sok mindennek örülnék. Pl könyveket nem szeretnék esküvőre kapni.( pedig én nagyon szeretek olvasni, a férjem nem, nem is egy téma érdekel minket, szóval felesleges)

Valaki írta a mikrót, edényeket. Biztos annak a válaszolónak még hiányos a konyhája de írtad nektek meg van mindenetek. Nehezen tudnék bármit is kérni a konyhába.

Szerintem 1-1 ágytakaró vagy márkás jó minőségű ágynemű jó lehet, de kérdés olyat vennének e a vendégek, vagy megvennék a kínai boltos silányt. Valószínűleg az utóbbi.

Szóval kérdező nehéz a helyzeted.

Szerintem a legjobb ötlet vagy nem kérsz semmit ha nem azt akarják adni amit te szeretnél( pénz) vagy tényleg választasz egy céget és ott konkrétan meghatározod hogy ez a márkájú törölköző ebben a színben. Különben kapsz egy csomó gagyi cuccot amivel később csak tovább bajlódsz, tárolod, eladod stb..

2015. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát, ha pestiek vagytok, kérjetek cinema city utalványt, 2x 50 darabot, és töltsetek minden szombat estét moziban :) Esetleg bérletet vmelyik színházba, vagy ilyesmi.
2015. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Állítsatok össze egy listát arról, amit szeretnétek. Utazás, zenei CD, masszázs beutaló, sétahajó, űrutazás, koncertbérlet, Monet-festmény, stb. ezt adjátok oda egy barátnak, vagy rokonnak. Az ajándékozók vegyék fel vele a kapcsolatot és beszéljék meg, hogy mit vesznek, hogy nektek azért valamennyire meglepetés legyen, de ne kapjátok többször ugyanazt.
2015. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!