Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mégis miért lenne elfogadhatób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért lenne elfogadhatóbb az hogy a menyasszony a chippandale péniszét fogdossa, mint az hogy a vőlegény a sztriptíztáncosnő vagináját?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi különbség nincs a kettő között, mindkettő egyformán megcsalás.

A barátaimmal a hétvégén leugortunk sörözni egy kocsmába és beszélgetésbe elegyedtünk egy "hölgy"társasággal. Az egyik barátom hamarosan nősül ezért szóba került az esküvő. Ekkor az egyik nő kéjesen azt mondta, hogy bárcsak ő is házasodna és leánybúcsúja lenne, mert a barátnői rendelnének neki egy nagyfarkú néger chippandale-t, akinek megsimogatná, meghúzogatná és megszorongatná a hatalmas farkát, miközben erről beszélt a barátnői kéjesen mosolyogtak. Erre mi azt mondtuk, hogy ha nem nyitott kapcsolatban vannak akkor ezzel megcsalná a vőlegényét. A lányok ettől olyan képet vágtak mint akik valami teljesen új dolgot hallanának. Visszakérdeztek, hogy ez mégis miért lenne megcsalás, szerintük ez csak szórakozás. Mi is visszakérdeztünk, hogy nekik hogy esne az, ha a vőlegényeik sztriptíztáncosnő pináját fogdosnák, simogatnák, ujjaznák. Erre bezzeg azonnal rávágták, hogy megcsalás és dobnák a pasit ha ilyet tenne. Mi ezután rákérdeztünk hogy mi a különbség kettő között, miért tartják eltérőnek a két esetet. Azt a választ kaptuk, hogy márpedig igenis más a két eset, mert ha férfiak csinálják akkor azt csak az erotika miatt teszik, tehát megcsalás, a nőknél viszont az erotika mellett fontos a szórakozás, ezért ha nő teszi akkor az legalább annyira poénos, mint erotikus tehát nem megcsalás. Mi erre azt feleltük, hogy csak megpróbálják racionalizálni a megcsalást amitől ők felháborodtak és dühödten elmentek.

Csak én nem értem, hogy miért kéne eltérően kezelni hogy mi számít megcsalásnak férfiaknál és nőknél? Mindkét esetben arról van szó, hogy egy kapcsolatban lévő ember másik nemi szervével játszadozik igen nagy valószínűséggel annak tudta és beleegyezése nélkül. Miért okozna az különbséget, hogy aki ezt teszi az férfi vagy nő?



2015. jún. 10. 11:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Én nő vagyok és szerintem mindkettő elfogadhatatlan. Nem tudom, te milyen nőket kérdeztél meg, de biztos, hogy nem normális értékrendűeket.
2015. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Mert ez a nő társaság olyan volt, mint azok a férfiak, akik azt mondják, ha egy férfi csal meg egy nőt az kevésbé elítélendő, mint ha egy nő egy férfit.


Valójában nincs különbség a két helyzet között.

2015. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Mumusan ***** válasza:
95%
Nincs különbség a kettő között. És nincs az a pénz hogy én egy chippendale farkát fogdossam.. 28N
2015. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek veletek, semmi különbség nincsen és nem is lehetne. Ha úgy tetszik egyik nemnek sincsen előjoga olyasmit tenni amit nem tűrne el a másik nem képviselőjétől.


Szerintem ez egy elég igazságos és általános szabály. Nyilván semmi olyat nem várok el mástól, amit magamtól ne várnék el.

Szóval szerintem is, aki fekete farkát akarja simizni, attól joggal várható el, hogy eltűrje ha a párja pedig női szeméremdombot símogat.


Nincsenek előjoggal rendelkező királyfik, de királylányok sem!

2015. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

én egyiket se találom elfogadhatónak

a legény- és a lánybúcsúnak nem arról kéne szólnia, hogy megcsalják a másikat, a sztriptíz nélkül is lehetne szórakozni a barátokkal


te mégis kiket kérdeztél erről? nagyon érett nők lehettek...

2015. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

@11:59

20-25 év körüliek lehettek.

2015. jún. 10. 12:11
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de én mindig is irtóztam a chippandale-től... :D
2015. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Vannak ilyen felfogásu nök. Akiket ha megcsalnak kitör a 3. Vh meg a pasi szemétláda stb de ha ök teszik sajnálni kell öket. És vannak ilyen felfogásu férfiak is...

Mindenesetre mind2 esetben ezt megcsalásnak venném és az elöttem lévökkel egyet kell értenem. :)

abban szerintemnincs baj ha van legény/leánybucsun táncos amig CSAK táncol,esetleg a szingli barátnöket szorakoztatja egyéb formában :D:)

21l

2015. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%
Nincs különbség a kettő között. Én azt tartom, hogy az ok-okozati összefüggés más abban a két esetben ha a férfi csalja meg a nőt és fordítva. Amikor egy nő csal meg egy férfit (pont azért mert a nőknél sokkal inkább van érzelemhez kötve a testiség) akkor általában érzelmileg is kötődik (vagy fog) ahhoz akivel megcsalja, a férfinél viszont ez nem feltétlenül áll fent. Ettől függetlenül ugyanolyan szemét dolog és következményeit és súlyosságát tekintve nincs különbség a kettő között.
2015. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Egyik sem helyes. De azért ne álszenteskedjünk, férfiban is megvan ennek a megfelelője...
2015. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!