Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az mennyire gáz, hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, hogy ha nem mondom el a szüleimnek, hogy megházasodom?

Figyelt kérdés

Utálják a páromat, mikor összeköltöztünk azt hittem, kitagadnak. Azóta rendeződött a kapcsolatunk, de nem szeretném, hogy megutáljanak. Mert én nagyon szeretem őket, és a páromat is nagyon szeretem.

Ha így teszek, meddig lehet ezt titokban tartani, ha nagyon diszkrét az esküvő? Papírok miatt fontos nekünk, hogy végre békében élhessünk.



2015. júl. 9. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy haverom, aki a szülők tudta nélkül házasodott és pár hónap múlva tudták meg. De ott nem volt ilyen, hogy nem kedvelték (utálták) a párját és már 10+ éve együtt voltak. Nálatok lehet belőle ismét konfliktus, ha kiderül.
2015. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eléggé gecc
2015. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az is elég gáz, hogy a szüleidnek nem mered megmondani, hogy összeházasodsz azzal, akit szeretsz, de ez magánügy. Viszont az, hogy a párod házastásként már nem vállalod fel a szüleid előtt, az már NAGYON GÁZ - legalábbis az én szememben.

Felnőtt ember kell, hogy legyél, viselkedj is úgy!

A szüleid (főként, ha ők is szeretnek), valószínűleg előbb-utóbb megbékélnek, ha látják, hogy boldog vagy. (Sőt, ugye valamennyi ideje már együtt éltek, tehát látják, hogy "működik" a párkapcsolat, ez is titeket igazol.)

2015. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!