Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen csokrokat, virágokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csokrokat, virágokat kell megrendelni az esküvőre?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék se túl sokat, se túl keveset rendelni. Illetve a "kötelezőket" mindenképpen szeretném, ha nekünk is meglenne. Nem vagyok egy gyanakvó típus, de azt sem szeretném, ha minden infó nélkül állítanék a virágoshoz, és esetleg olyanra is rábeszélne, amire nincs szükség, vagy csak hivalkodás lenne. Magyarul nem akarom, hogy lehúzzanak, de azért ne legyen csupasz minden.

Ezeket szedtem össze:

menyasszonyi csokor

dobócsokor

gallérkitűző

kardísz az én lány tanúmnak

főasztalra dísz

anyakönyvvezető asztalára dísz

lesz 4 oszlop a teremben, amik függönyözve lesznek, azokra egy-egy kisebb csokorszerű dolog

elhunyt nagyszülők emlékére az üres székeikre egy-egy szál virág

örömanya csokrok

autódísz nem lesz, mert egy helyben tartunk mindent a hotelben, nem autózunk sehová


Még valami?


2015. júl. 31. 15:39
 1/8 Mumusan ***** válasza:
81%
Elhunyt nagyszülők emlékére??? Te jó ég! Nekem soha eszembe sem jutna hogy elvegyem a kedvét a násznépnek.
2015. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, 7 nagyszülőnk a 8-ból nem él, 2 1 éven belül halt meg.

Egyébként ez már egy létező gesztus, nem én találtam ki. :)

Senki kedvét nem vesszük el, nem lesz hangosbemondón kikiáltva. Egy szó sem fog róluk esni, csupán lesz 7 üres szék egy-egy szál virággal. Egyéb építő jelegű hozzászólásod esetleg lenne?

2015. júl. 31. 15:49
 3/8 Mumusan ***** válasza:
88%

Én magamból kiiundalva nem tudnám jól érezni magam. Ránéznék az üres székre és elmenne a kedvem.

Egyéb építő jellegű van: Ennyi virág elég.

2015. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég. :)
2015. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk felsoroltakon kívül a koszorúslányoknak volt még egy-egy kicsi csokor, illetve a tanúknak és a vőfélynek kitűző.
2015. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg csak a koszorúslánycsokor hiányzik ( persze, ha van).

Ha gondolod írj privátot, s segítek gondolkodni (hogy tényleg ne legyél "átverhetö". Hobbi virágos.

2015. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Koszorúslányok helyett virágszóró kislányok lesznek, akik 5, ill. 3 évesek. A kis kosarukba lesz rózsaszirom, amit elvileg az egyik ismerősünk biztosít.

2015. júl. 31. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem édesapám halt meg egy fél éve, múlt héten volt az esküvőnk...de én is bizarrnak tartanám az üres széket...és hova lesznek ezek téve?

Inkább említsétek meg őket 1-1 mondatban, hogy szeretetben emlékeztek rájuk, vagy tegyetek ki fényképet, de szerintem is túlzás az üres szék...És ez építőjellegű jótanács akart lenni.



Amúgy nálunk nem volt az anyakönyvvezető asztalán csokor, oda tettem a csokromat, miközben a szertartás volt, nem tudtam fogni úgysem. A templomba vittünk még csokrot. Autódísz nálunk sem volt.


Sok boldogságot.

2015. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!