Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elfogadnád egy ismerőstől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád egy ismerőstől a saját menyasszonyi ruháját?

Figyelt kérdés

A barátom exével és annak férjével évek óta összejárunk, ők kiskorukban egy baráti társaságba tartoztak, a fiúk együtt nőttek fel, a lány 17 évesen került oda. (most 23, 28 és 29 évesek)

A lánynak nemrég volt az esküvője, és nagyon tetszett a ruhája. Kb egy méret vagyunk (ő 34 én 36), és a ruha fűzős, tehát rám is jó. Felajánlotta, hogy ha szeretném, akkor kölcsözni nekem, utána úgyis át akarja szabatni.

Mennyire lenne fura ugyanabban a ruhában házasodni (ha nem is ugyanahhoz a pasihoz, de mindketten jártunk vele :D )


Persze más kiegészítőkkel, meg komplett máshogy nézünk ki, de akkor is.

Mások szemében ez fura lehet?

(nekem nagyon tetszik a ruha)


2015. szept. 8. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem!

L21

2015. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azért ha lehet, indoklással
2015. szept. 8. 18:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ohhhh,biztos hogy nem.
2015. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem.. Még is, hogy nézne ki, hogy a pasim exének a ruhájában? Meg mi az,hogy a pasid haverja összejött a pasid exével, holott barátok???

Nekem már ez nem tetszik.. Nem venném jó néven a helyedbe az egészet..

De te esküvöd, te életed. Nekem fix,hogy nem tetszene és nem kéne a ruhája sem.. Hiába volt nagyon szép meg csinos..

Személyes vélemény: A pasid se normális,ha neki tetszik az ötlet..

2015. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, mit gondolnak mások?

Ha szerinted ezzel nincs semmi gond, és a párodnak sincsen kifogása, akkor hajrá.

2015. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem érdekelne más véleménye. Ha nekem tetszik, és szépnek érzem magam benne, akkor igen! Persze csak abban az esetben, ha nem találok valahol szebbet/jobbat, amire azért kicsi az esély. A legjobb választást viszont nem fogom hagynám hátra csak azért, mert "mit gondolnak mások". Honnan tudnák egyáltalán mások?
2015. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám, miért is ne? Jobban fogsz járni vele, mint a kölcsönzőivel, vagy mintha vennél egyet.
2015. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Miután ti eleve jóban vagytok, önmagában ezt az ex-barát-barát-új barátnő dolgot már rég lerendeztétek, ezért ez nem jelentene problémát.


Ha tetszik és szeretnéd viselni azt a ruhát, akkor fogadd el tőle. :)

2015. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Hát elég röhejesen néznék ki benne, 32 éves pasiként....
2015. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem foglalkozom sosem azzal mit gondolnak idegenek/haverok. Van nehany barat es a kozeli csalad akinek a velemenye erdekel, a tobbiekere meg teszek magasrol.


2. Kulfoldon elek, sokan vagyunk baratnok es a kezdeti keves fizetesunkbol nem tehettuk meg, hogy uj ruhat vegyunk. Ugyanaz a mennyasszonyi ruha volt kb. 4 baratnomon (meg rajtam is) es senki egy rossz szot nem szolt, sot, tok jo bulinak tartottuk hogy ugyanabban a ruhaban vonultunk mindannyian oltarhoz.


Ha neked nagyon tettszik a ruha es a lany van annyira kedves hogy felajanlotta, termeszetesen fogadd el.

2015. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!